reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ble naprawdę będą coś pobierać z odbytu, ta ciąża to jedna wielka oblecha
Trzeba podchodzić do procedur medycznych z dużym dystansem :p


Miałam ochotę na coś dobrego :D budyń domowej roboty :D
 

Załączniki

  • 20201015_193022.jpg
    20201015_193022.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 43
No wiem ale ja strasznie nienawidzę wszelkich badań lekarskich, mam na tym punkcie jakąś fobie, tak samo jak nie cierpię jak ktoś inny niż mój chłopak mnie dotyka...nie wiem jak ja przeżyje ten pobyt w szpitalu :/
 
No wiem ale ja strasznie nienawidzę wszelkich badań lekarskich, mam na tym punkcie jakąś fobie, tak samo jak nie cierpię jak ktoś inny niż mój chłopak mnie dotyka...nie wiem jak ja przeżyje ten pobyt w szpitalu :/
Rozumiem cię doskonale , ja znowu jak mam być badana przez babkę ginekolog to mam obrzydzenie nie wyobrażam sobie chodzić do kobiety w ciąży 😯
 
reklama
A to z pochwy to na takiej zasadzie jak cytologia? Miałam cytologię robioną jakoś 2 miechy temu i już myślałam, że mnie nie czekają te okropieństwa więcej....

Z pochwy to ja nawet nie zdążyłam poczuć ze cos pobiera xD z odbytu tylko kazala mi wziąć wdech, dziwne ukłucie poczulam i wydech. XD cale badanie trwalo moze 15/20 sekund xD. Gbs mi akurat pobierała położna.
Już bardziej bolesne chyba ręczne sprawdzanie szyjki przez lekarza na wizycie.
Jakos to przeżyjesz xD zwlaszcza ze brzuch zasłania wszystko i nawet nie bd widzieć co Ci robią 😂
 
Do góry