reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

W 38 tygodniu. To nie wiem czy zdarzy zrobić ? Czy upominać się wcześniej ? Jakby tego było mało to zamknęli porody w moim szpitalu a jest jedyny szpital w mieście niby na tydzień ale nie wiadomo czy się nie przeciągnie.
 
reklama
W 38 tygodniu. To nie wiem czy zdarzy zrobić ? Czy upominać się wcześniej ? Jakby tego było mało to zamknęli porody w moim szpitalu a jest jedyny szpital w mieście niby na tydzień ale nie wiadomo czy się nie przeciągnie.
niby mozesz zrobic w 38, tylko czy doczekasz sie wyniku, bo gbs to posiew i czeka sie od 3-5 dni, mi juz po 3 dniach dali, ale róznie to bywa. ja nie wiem, czy nie bede powtarzac, bo miałam w 32, nie wiem, czy nie za wczesnie jednak. nie martw się, u mnie wciąż zamykaja porodówki, jak nie jedna, to druga. żeby tylko nie musieć jechać do innego miasta
 
Ja miałam gbs brany tydzień temu dzisiaj dostałam na maila wynik tak jak myślałam dodatni. Miałam dodatni w pierwszej ciąży stad przypuszczałam, ze teraz tez tak będzie.
 
Pewnie. U mnie mój lekarz prowadzący pobierał materiał i to recepcja wysłała mi wyniki. Widzę się z nim za 2 tygodnie i zobaczymy czy coś zaaplikuje.
 
reklama
A to z pochwy to na takiej zasadzie jak cytologia? Miałam cytologię robioną jakoś 2 miechy temu i już myślałam, że mnie nie czekają te okropieństwa więcej....
 
Do góry