reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama

Wczoraj wieczorem udało mi się obejrzeć w całości nagranie. Świetna sprawa - dziękuje bardzo. Wiele cennych informacji dla laika, który w temacie nie wie nic, a sama się dziwie dlaczego z pierwszym dzieckiem nie chciałam sięgnąć po chustę ...chyba strach. Teraz chęci są, ale czy jak przyjdzie na świat kruszynka nie ogarnie mnie przerażenie...mam nadzieje, ze nie, jak coś będę konsultować z doradca😊.
 
No to mój młody donoszony :)
Biodra mi zaraz odpadną, miałam znowu jakieś dziwne sny w nocy. Nie obraziłabym się wczesniejszy poród, ale może nie wiem co mówię bo to pierwsza ciąża 😅😅😅
 

Załączniki

  • Screenshot_20201015-092528_Preglife.jpg
    Screenshot_20201015-092528_Preglife.jpg
    218,6 KB · Wyświetleń: 115
Super. Teraz już tylko dni Ci zostały do końca. Czeka Cię niedługo super niespodzianka [emoji3]
No to mój młody donoszony :)
Biodra mi zaraz odpadną, miałam znowu jakieś dziwne sny w nocy. Nie obraziłabym się wczesniejszy poród, ale może nie wiem co mówię bo to pierwsza ciąża [emoji28][emoji28][emoji28]
 
reklama
Dziewczyny jak to jest z tym GPS bo już mam 36 tydzień a doktor mi nie pobrał wymazu ?

Między 35-37 tc powinno zrobic się GBS, zawsze mozesz zrobic na cito u innego lekarza prywatnie. Szkoda byloby, żeby dziecko dostało antybiotyk niepotrzebnie.

Odliczam już, ale to równie dobrze mogą być jeszcze 4 tygodnie :p
Czuje się jak gąbka nasiąknieta wodą... Wam też tak wodą zatrzymala się w organiźmie?

No nic nie ma co narzekać, jadę odebrać płytki bo mąż musi garaż poprawić po naszych majstrach od siedmiu boleści.
 
Do góry