reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Co bierzecie dla siebie do szpitala z ubrań ? Ja sobie nie wyobrażam spać w piżamie sukience , do pierwszego porodu miałam spodenki i bluzki , piżamy nawet nie wypakowałam , tylko ja miałam cc to inaczej tez wiadomo .. myśle co zamówić 😯
 
Co bierzecie dla siebie do szpitala z ubrań ? Ja sobie nie wyobrażam spać w piżamie sukience , do pierwszego porodu miałam spodenki i bluzki , piżamy nawet nie wypakowałam , tylko ja miałam cc to inaczej tez wiadomo .. myśle co zamówić 😯
Też wolę spać w spodenkach i bluzce ale do szpitala wezmę raczej koszulę (sukienke)
 
Co bierzecie dla siebie do szpitala z ubrań ? Ja sobie nie wyobrażam spać w piżamie sukience , do pierwszego porodu miałam spodenki i bluzki , piżamy nawet nie wypakowałam , tylko ja miałam cc to inaczej tez wiadomo .. myśle co zamówić 😯
Ja nastawiam się na poród SN więc biore koszule. Żeby w razie ewentualnego nacięcia móc je wietrzyć bez problemu. Kiedyś wrzucałam Wam zdjęcie koszul :) ładne są :)
 
Od soboty mam tętno 120-130. Fatalnie się czuje. Na ciśnieniomierzu za każdym razem pojawia się ostrzeżenie o arytmii. Staram się jakoś funkcjonować ale nie jest lekko bo ciągle czuję kołatanie serca i źle mi oddychać. A tyle już razy słyszałam, że nic nie da się z tym zrobić, że nawet nie dzwonię do lekarki...
 
O tak, lanoline też wezmę 😉

Ja biorę koszule, mam już 3 przygotowane, będę miała CC, nie wiem jak by się sprawdziły spodenki, czy nie będą przeszkadzać przy bliźnie?

Od soboty mam tętno 120-130. Fatalnie się czuje. Na ciśnieniomierzu za każdym razem pojawia się ostrzeżenie o arytmii. Staram się jakoś funkcjonować ale nie jest lekko bo ciągle czuję kołatanie serca i źle mi oddychać. A tyle już razy słyszałam, że nic nie da się z tym zrobić, że nawet nie dzwonię do lekarki...
Serio nie da się z tym nic zrobić?
 
Powiedzcie czy do samochodu dla malutkiego na wyjście wystarczy taki pajacyk misiowaty z takiego włosia jak nieraz są koce? One też jest ocieplany i grubszy, ale się zstanawiam czy nie bd przepuszczał więcej powietrza niż te śliskie i żeby nie było mu za zimno 😁
Jezu czuje, że nic nie wiem, a to już tak niedługo xd
 
reklama
Od soboty mam tętno 120-130. Fatalnie się czuje. Na ciśnieniomierzu za każdym razem pojawia się ostrzeżenie o arytmii. Staram się jakoś funkcjonować ale nie jest lekko bo ciągle czuję kołatanie serca i źle mi oddychać. A tyle już razy słyszałam, że nic nie da się z tym zrobić, że nawet nie dzwonię do lekarki...
Tak wiem co czujesz ;( u mnie aż tak wysokie nie jest , bo sięga do 110 , ale serce wali już na tym etapie mocno i dokładnie jak ty fatalnie się czuje , do tego wysokie ciśnienie ehhh
 
Do góry