reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja test robiłam w czwartek, potem dwa w niedzielę i były pozytywne w poniedziałek betę i była wysoka i w ten sam dzień byłam u ginekologa. To był 4 tydzień [emoji57] i od 3 marca jestem na L4
Ja kompletnie nie wiem co robić, teściowa mówi z przyjaciółką czekaj nie spiesz sie do lekarza, a wy tu piszecie że w 5,6 tygodniu ciąży idziecie do lekarza. Ja nie wiem co robić, na dodatek to moja pierwsza ciąża. W piątek robiłam test a ok 13 widziałam na dodatek 2 lecące bociany
 
U mnie dziś śledzie po kaszubsku na tapecie i winogron o mateńko jakie dobre[emoji39][emoji39][emoji39]
Ojjj zazdroszcze. U mnie dziś pojawiły się mdłości i odrzuca mnie na sam zapach jedzenia [emoji2961]
Cześć dziewczynki [emoji16][emoji8] Przyszło i mi się przywitać [emoji8][emoji8] najprawdopodobniej dołączę do listopadowych mam. Ostatnia @ 4.02. W sobotę robiłam test, mocne 2 kreski. Termin według apki 11.11. Trzymam kciuki żeby u wszystkich nas było wszystko dobrze [emoji8][emoji8][emoji8]
Witamy i gratulujemy [emoji8][emoji173]
 
Ja kompletnie nie wiem co robić, teściowa mówi z przyjaciółką czekaj nie spiesz sie do lekarza, a wy tu piszecie że w 5,6 tygodniu ciąży idziecie do lekarza. Ja nie wiem co robić, na dodatek to moja pierwsza ciąża. W piątek robiłam test a ok 13 widziałam na dodatek 2 lecące bociany

Zależy też jak długo będziesz musieć czekać na wizytę? Możesz się już zapisać jeśli dzięki temu będziesz spokojniejsza 😘
 
Zależy też jak długo będziesz musieć czekać na wizytę? Możesz się już zapisać jeśli dzięki temu będziesz spokojniejsza 😘
Maksymalnie 2 tygodnie bym czekała, a według apki i kalendarza ciążowego w necie to może być nawet koniec 5 początek 6 tygodnia teraz, za 2 byłby 7 8 tydzień, więc nie wiem czy czekać jeszcze tydzień
 
Cześć dziewczynki [emoji16][emoji8] Przyszło i mi się przywitać [emoji8][emoji8] najprawdopodobniej dołączę do listopadowych mam. Ostatnia @ 4.02. W sobotę robiłam test, mocne 2 kreski. Termin według apki 11.11. Trzymam kciuki żeby u wszystkich nas było wszystko dobrze [emoji8][emoji8][emoji8]
Witaj. Super i gratulacje [emoji4]
 
reklama
Już po wizycie. Jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym prawidłowej wielkości jak na ten wiek ciąży. Kolejna wizyta za 2 tyg i wtedy już powinno być serduszko [emoji3590] Badania zleci dopiero przy następnej wizycie.
Dziękuję za kciuki :)

Aaa zwolnienie lekarskie mogła już dać ale dla mnie jeszcze za wczesnie.
Cześć dziewczynki [emoji16][emoji8] Przyszło i mi się przywitać [emoji8][emoji8] najprawdopodobniej dołączę do listopadowych mam. Ostatnia @ 4.02. W sobotę robiłam test, mocne 2 kreski. Termin według apki 11.11. Trzymam kciuki żeby u wszystkich nas było wszystko dobrze [emoji8][emoji8][emoji8]
Witaj :) gratulacje :)
Ja kompletnie nie wiem co robić, teściowa mówi z przyjaciółką czekaj nie spiesz sie do lekarza, a wy tu piszecie że w 5,6 tygodniu ciąży idziecie do lekarza. Ja nie wiem co robić, na dodatek to moja pierwsza ciąża. W piątek robiłam test a ok 13 widziałam na dodatek 2 lecące bociany
Jak pójdziesz w 5/6 tygodniu to podejrzewam, że tydzień później będziesz się zapisywać jeszcze raz, żeby usłyszeć serduszko [emoji3590] Wcześniej pewnie niewiele zobaczysz i będzie niedosyt. Jak pójdziesz na nfz to Ci pogratulują i odeślą, przy dobrych wiatrach dostaniesz skierowanie na badania.Jak idziesz prywatnie to jakby nie było płacisz 2x za wizytę.
Ja pójdę koło 7/8 tygodnia.
Chyba że te okropne zawroty głowy się utrzymają to pójdę po skierowanie na badania kontrolne, żeby skontrolować czy wszystko ok :)
 
Do góry