reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Witaj :) gratulacje :)Jak pójdziesz w 5/6 tygodniu to podejrzewam, że tydzień później będziesz się zapisywać jeszcze raz, żeby usłyszeć serduszko [emoji3590] Wcześniej pewnie niewiele zobaczysz i będzie niedosyt. Jak pójdziesz na nfz to Ci pogratulują i odeślą, przy dobrych wiatrach dostaniesz skierowanie na badania.Jak idziesz prywatnie to jakby nie było płacisz 2x za wizytę.
Ja pójdę koło 7/8 tygodnia.
Chyba że te okropne zawroty głowy się utrzymają to pójdę po skierowanie na badania kontrolne, żeby skontrolować czy wszystko ok :)
Teraz mi wychodzi 5/6 tydzień na dziś więc z 2/3 tygodnie będzie 8/9 tydzień
 
Witaj :) gratulacje :)Jak pójdziesz w 5/6 tygodniu to podejrzewam, że tydzień później będziesz się zapisywać jeszcze raz, żeby usłyszeć serduszko [emoji3590] Wcześniej pewnie niewiele zobaczysz i będzie niedosyt. Jak pójdziesz na nfz to Ci pogratulują i odeślą, przy dobrych wiatrach dostaniesz skierowanie na badania.Jak idziesz prywatnie to jakby nie było płacisz 2x za wizytę.
Ja pójdę koło 7/8 tygodnia.
Chyba że te okropne zawroty głowy się utrzymają to pójdę po skierowanie na badania kontrolne, żeby skontrolować czy wszystko ok :)
Tak potwierdzam nie ma co iść szybko, bo potem jest tylko jeszcze większy stres, że coś jest nie tak.
A jakie masz ciśnienie?
 
Mi pomaga zjedzenie kilku 3-4 migdałów przed wstaniem z łóżka, znaczy też mnie mdli ale mniej ;]
W poprzedniej ciąży też mnie mdlilo cały dzień i ogólnie czułam się gorzej, teraz o dziwo najgorzej jest rano, tak o 10 coś lepiej i stopniowo ok. 14 przechodzi, no może nie całkiem, wieczorem już jest całkiem ok.
Zobaczymy co będzie dalej, dziś zaczynam 7tc ;))
Hej, u mnie 6t. Wizyta wyznaczona na 19.03 a mdłości, ból głowy i senność nie do opanowania. W piątek się zaczęło, a już mam dość. Cały weekend przespałam, a teraz będę się męczyć w pracy.

Co Wam pomaga przy miłościach? Mi dokuczają przez cały dzień. Mam już 3 latka i w poprzedniej ciąży było to samo :(
 
reklama
Do góry