reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny co polecacie na ból gardła i przeziebienia w ciąży? Chyba się załatwiłam klimą w aucie. Pasuje to zwalczyc od razu choć obawiam sie, że skończy się anginą 😣
Niestety chyba nie dobrego sposobu... ciepła kąpiel, syrop z cebuli itp.
Ja tam męczę sie z zatokami o poczatku ciąży, ktore powodują ze czasami ucho mam zatkane...
Jeszcze 11 tygodni... kurcze szybko zleciało :p
 
A na zatoki próbowałaś płukania. Są takie buletki i saszetki z solą do płukania nosa i zatok. Mnie to bardzo pomaga.
Niestety chyba nie dobrego sposobu... ciepła kąpiel, syrop z cebuli itp.
Ja tam męczę sie z zatokami o poczatku ciąży, ktore powodują ze czasami ucho mam zatkane...
Jeszcze 11 tygodni... kurcze szybko zleciało :p
 
A na zatoki próbowałaś płukania. Są takie buletki i saszetki z solą do płukania nosa i zatok. Mnie to bardzo pomaga.
Niestety, irigasin powodował jeszcze częstsze zatykanie ucha. Odpuściłam. Zrobie sobie jakies prześwietlenie po porodzie. Teraz jakiekolwiek ingerencje nie mają sensu.

Chyba moje bejbe zmienia pozycje, dzisiaj czuje jakies ruchy pod żebrami a jeszcze tydzien temu na usg wyginał sie w poprzek :)
 
Ja znalazłam sobie butelkę zatoxin i ona jest lepsza bo woda nie wylewa się pod tak.duzym ciśnieniem ona ma nawet taka specjalną końcówkę dla dzieci.
Niestety, irigasin powodował jeszcze częstsze zatykanie ucha. Odpuściłam. Zrobie sobie jakies prześwietlenie po porodzie. Teraz jakiekolwiek ingerencje nie mają sensu.

Chyba moje bejbe zmienia pozycje, dzisiaj czuje jakies ruchy pod żebrami a jeszcze tydzien temu na usg wyginał sie w poprzek :)
 
Eh czuje się dziś fatalnie. Najgorsza temp 37,5°C która łamie po kościach. Oprócz tego lekki ból gardła. Ale rozwaliły mnie zaburzenia serca i nie mogłam oddychac swobodnie. Bolą mnie krzyże i pobolewa podbrzusze. Nie bardzo mi się to podoba. Przydałby się ciepły prysznic ale sama nie ogarnę i muszę czekać aż mój wroci. Po nospie nie bardzo się poprawiło.
 
reklama
Byłam dzisiaj u lekarza i dostałam antybiotyk na 5 dni bo mam złe wyniki badań moczu, możliwe, że od tego mnie bolał(teraz ból ustąpił po 3 tabletkach nospy)
Potem mam powtórzyć badanie i na wszelki wypadek zrobić posiew
Zapytałam też o zmianę uroseptu na femisept uro - powiedział że to działa tak samo i mogę sobie zmienić.
 
Do góry