reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Moja gin też mi mówiła, ze od 24 do 26 tc.
Cukry wyszły mi chyba dobrze 74, 106, 84. Zdziwiona jestem, bo słodycze to ja moge jesc hurtowo gdyby nie moja słabiutka samokontrola :p
Jestm wykończona dzisiaj, słabo spałm w nocy bo mlody urzadzil sobie rodeo w brzuchu od 4 nad ranem... znowubjakies kwiatki wychodząna wykończeniu domu, a szef firmy zachowuje sie jak 5 letnie dziecko :/
 
Dziewczyny czy Wam też puchną palce? Jak nosicie obrączkę?
Ja spuchłam tak naprawdę tylko raz, było chyba 30 st. a ja zafundowalam sobie długi spacer. Nie mogłam ściągnąć obrączki. W sumie to ciesze się, ze nie jest az tak gorąco bo nawet nie będąc w ciąży trochę puchłam przy upałach.

U mnie bedzie Aleksander ;)
 
reklama
Do góry