reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Smętna30 no i fantastycznie :)
Ja dzisiaj zaczynam 22 tc :D jejku jak to szybko leci...

Jeśli macie siłę, czas albo ochotę (wiem, mnie też się nie chce) to jest grupa na fb fitness mamy, fizoterapeutka Zosia Budkiewicz prowadzi zajecia online, dużo ćwiczeń na piłce itp. jak już sie zmotywuje to swietnie się czuje po nich, także polecam :)
 
reklama
I ja się pochwalę 😉😃 19+6 😉 55 kg
 

Załączniki

  • 20200626_113113.jpg
    20200626_113113.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 85
Ostatnia edycja:
Witajcie ☺️ Dołączam się do listopadowych mam , termin dokładnie na połowę listopada 😍 teraz jestem dokładnie w 19+2 :)
Początki ciąży były dla mnie nieprzyjemne , mdłości nie opuszczały aż do 15 tygodnia , głowa bolała bardzo często , od 17 tygodnia mam siły za dwóch , ale za to od paru dni gdy kładę się na plecach lub wstaje to napina mi się macica , czuje taka twarda :/ nie brzuch tylko sama macica.. lekarz dopiero w następnym tygodniu .
 
A to całą macica się napina czy może jak Leżysz na płasko dzidziuś tak się kręci i wypycha.
Witajcie [emoji3526] Dołączam się do listopadowych mam , termin dokładnie na połowę listopada [emoji7] teraz jestem dokładnie w 19+2 :)
Początki ciąży były dla mnie nieprzyjemne , mdłości nie opuszczały aż do 15 tygodnia , głowa bolała bardzo często , od 17 tygodnia mam siły za dwóch , ale za to od paru dni gdy kładę się na plecach lub wstaje to napina mi się macica , czuje taka twarda :/ nie brzuch tylko sama macica.. lekarz dopiero w następnym tygodniu .
 
U mnie w niedziele 20tydzien,a dziś każdy jak powiedziałam o ciąży (ze już 20tydzien będzie leciec) był w szoku,podobno widać brzuszek jakbym się najadła 😂 podobno dużo poszło mi w piersi ale nie czuje tego (68kg w tym +4 podczas ciąży a piersi od zawsze miałam duże) Dziś zamówiłam już poduszkę ciążowa (rogal) bo była mega cena.. na Allegro patrzyłam i minimum trzeba było dać 60zł a kupiłam (razem z wysyłka) za 25zł.Jak chcecie to mogę podać wam stronę na fb (bardzo miły sprzedawca i odrazu dziś wysłał) Zamówiłam ten mniejszy za 10zl (zobaczymy jak się sprawdzi☺️)
 

Załączniki

  • E90BC65F-64EE-43D2-A423-D422D4C9907F.png
    E90BC65F-64EE-43D2-A423-D422D4C9907F.png
    424 KB · Wyświetleń: 64
  • CE7EAC04-708D-468D-940B-8166DE481931.jpeg
    CE7EAC04-708D-468D-940B-8166DE481931.jpeg
    603,5 KB · Wyświetleń: 58
  • A5F8770D-9FFD-464B-B7EA-20F623B7DF46.jpeg
    A5F8770D-9FFD-464B-B7EA-20F623B7DF46.jpeg
    542,9 KB · Wyświetleń: 55
Cześć dziewczyny, ja też się witam. Termin mam na 27 lis, wg prenatarnych 24 listopada. Dziś 18+1. Ta ciąża to dla mnie wielki stres. Mam polipa w szyjce macicy, z tego krwawienia w 6, 10 i 16 tygodniu ciąży. Lekarz zastanawia się, czy go usunąć, czy lepiej zostawić. Od dwóch dni, podobnie jak Michalina93 mam twardnienia macicy, właśnie jak leże, dziecko się porusza, a chwile potem taka twarda kula w jednym miejscu. Umówiłam sie na sprawdzenie na poniedziałek.
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja też się witam. Termin mam na 27 lis, wg prenatarnych 24 listopada. Dziś 18+1. Ta ciąża to dla mnie wielki stres. Mam polipa w szyjce macicy, z tego krwawienia w 6, 10 i 16 tygodniu ciąży. Lekarz zastanawia się, czy go usunąć, czy lepiej zostawić. Od dwóch dni, podobnie jak Michalina93 mam twardnienia macicy, właśnie jak leże, dziecko się porusza, a chwile potem taka twarda kula w jednym miejscu. Umówiłam sie na sprawdzenie na poniedziałek.
Witam 💕 u mnie tez pojawiały się plamienia właściwie mogę napisać ze w miarę często , ale nigdy nic złego się nie działo , chociaż te plamienia to raczej bardziej śluz , byłam tez na Luteinie i chyba zrobiłam sobie mała rankę z tego wziernika. Jeśli chodzi o mnie to jak powoli wstaje to nieco mniej twardnieje , ale i tak mam schiza , ciagle sprawdzam czy młody się rusza , czuje ruchy od dwóch tygodni ale nie są jeszcze regularne
 
Do góry