reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Witam 💕 u mnie tez pojawiały się plamienia właściwie mogę napisać ze w miarę często , ale nigdy nic złego się nie działo , chociaż te plamienia to raczej bardziej śluz , byłam tez na Luteinie i chyba zrobiłam sobie mała rankę z tego wziernika. Jeśli chodzi o mnie to jak powoli wstaje to nieco mniej twardnieje , ale i tak mam schiza , ciagle sprawdzam czy młody się rusza , czuje ruchy od dwóch tygodni ale nie są jeszcze regularne
Śluz brązowy
 
reklama
U mnie też brązowe upławy. Tez było ok. Ja luteine biore znowu od 2 dni, jak pojawiło się twardnienie. Chce już poniedziałek, zeby to sprawdzić.
Ja przez to ani spać nie umiem :( w domu mam już dziecko wiec tez coś porobie aczkolwiek staram się dużo leżeć albo siedzieć , ja kontaktowałam się z moim ginekologiem ale zalecił nospe i magnez , ale już brałam na własna rękę pare dni temu i dalej te same objawy ..
 
Cześć dziewczyny.
Witam wszystkie nowe ciężarówki wśród nas.
Ja dziś zabiegana. Jutro mam komunie syna i dziś masa spraw do załatwienia.
Odebrałam tort i zachwyciłam się nim.

Do tego moje dzieciaki dołożyły mi zajęcia - nie sprzątnely pokoju i nasz szczeniak zeżarł zielona farbę (chyba).... Było kąpanie i szorowanie ząbków....
Jeszcze trochę pracy przede mną a już kompletnie nie mam siły...
 

Załączniki

  • IMG20200626135405.jpg
    IMG20200626135405.jpg
    856,1 KB · Wyświetleń: 83
  • IMG20200626175913.jpg
    IMG20200626175913.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 78
Cześć dziewczyny.
Witam wszystkie nowe ciężarówki wśród nas.
Ja dziś zabiegana. Jutro mam komunie syna i dziś masa spraw do załatwienia.
Odebrałam tort i zachwyciłam się nim.

Do tego moje dzieciaki dołożyły mi zajęcia - nie sprzątnely pokoju i nasz szczeniak zeżarł zielona farbę (chyba).... Było kąpanie i szorowanie ząbków....
Jeszcze trochę pracy przede mną a już kompletnie nie mam siły...


Tort jest przepiękny ❤️

A pieskowi mam nadzieję, ze nic nie będzie 😘

I witam wszystkie nowe przyszłe listopadowe Mamusie ❤️

Wszystkie macie piękne brzuszki 😁
 
f2w3ugpjtagffsl0.png

Ja przez to ani spać nie umiem :( w domu mam już dziecko wiec tez coś porobie aczkolwiek staram się dużo leżeć albo siedzieć , ja kontaktowałam się z moim ginekologiem ale zalecił nospe i magnez , ale już brałam na własna rękę pare dni temu i dalej te same objawy ..
Magnez chyba musi sie przyswoić pare dni, zeby czuć roznice. Najlepiej leżec na boku, zauważylam, ze jak leże na plecach jest gorzej.
 
f2w3ugpjtagffsl0.png


Magnez chyba musi sie przyswoić pare dni, zeby czuć roznice. Najlepiej leżec na boku, zauważylam, ze jak leże na plecach jest gorzej.
Dokładnie u mnie jest to samo , na boku miękka macica a na plecach twardnieje , nie zawsze , tylko jak gwałtownie wstanę , schylę się lub siądę . A lubię na plecach leżeć bo wtedy czuć najbardziej ruchy :(
I kolejny chłopak u nas Emil , w domu mamy Wiktora :)
 
Witam nowe listopadowe mamusie.
A ja czuję się strasznie przeciążona. Mam jeszcze masę projektów do sprawdzenia, bo dużo idzie do poprawy. System w którym pracuję jest straszny, nie ma tak możliwości przeszukiwania co utrudnia pracę.Mam dość, wczoraj cały dzień do 1w nocy. Dzisiaj chyba skończę o 3 jak dobrze pójdzie. W dodatku strasznie puchną mi nogi, chyba przez to siedzenie. Są jak wielkie parówki.
Mam pytanie. Mam infekcję na którą dostałam macmiror i po tej globulce tak strasznie swędzi, że mam już dość. Co z tym zrobić?
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja też się witam. Termin mam na 27 lis, wg prenatarnych 24 listopada. Dziś 18+1. Ta ciąża to dla mnie wielki stres. Mam polipa w szyjce macicy, z tego krwawienia w 6, 10 i 16 tygodniu ciąży. Lekarz zastanawia się, czy go usunąć, czy lepiej zostawić. Od dwóch dni, podobnie jak Michalina93 mam twardnienia macicy, właśnie jak leże, dziecko się porusza, a chwile potem taka twarda kula w jednym miejscu. Umówiłam sie na sprawdzenie na poniedziałek.

A może po prostu to tylko dziecko ci tak wypina pupe lub główkę skoro to tylko kula w jednym miejscu... Raczej jakby ci twardniala macica to cała by byla jak kamień.
 
Do góry