reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

A to na mnie bardziej otoczenie miało wpływ. Marzenie męża o męskim kompanie do wyjść na mecz i innych męskich rozrywek, marzenie dziadka o pierwszym wnuku (mój brat ma 3 córki, ja póki co jedna córcię), teściu teraz to będzie chłopak, teściowa, brzuch masz na chłopaka. I tak człowiek chcąc nie chcąc się nakręca. A prawda taka, że jak obserwuje w rodzinie i znajomych to w przyszłości siostra z siostra ma lepszy kontakt, chłopcy zakładają rodziny i idą swoją droga - wiadomo to nie jest zasada, ale
tak mi się nasunęły takie przypadki z otoczenia.

A mój wyobraź sobie twardo mówił, że chce córkę a jak się dowiedział, że będzie syn to ogłupiał ze szczęścia 😂😂 teściu miał 3 braci i jako jedyny miał 2 synow a bracia córki, szwagier rodziny nie założył i dzieci nie ma i mieć nie będzie więc cała rodzina męża od zawsze nam życzyła chłopaka 😜 a mąż tak chciał córkę, ze teraz mówi, że mógłby mieć 2 synów 😂😂

I u nas też cała rodzina sie smieje, że ja miałam być chłopakiem, bo kuchnia i sprzatanie mnie interesują od ślubu, a przed tym tylko z tatą w garażu w smarach do łokci, remonty itp 😂😂 wiec nie ma reguły 😘
 
reklama
A mój wyobraź sobie twardo mówił, że chce córkę a jak się dowiedział, że będzie syn to ogłupiał ze szczęścia 😂😂 teściu miał 3 braci i jako jedyny miał 2 synow a bracia córki, szwagier rodziny nie założył i dzieci nie ma i mieć nie będzie więc cała rodzina męża od zawsze nam życzyła chłopaka 😜 a mąż tak chciał córkę, ze teraz mówi, że mógłby mieć 2 synów 😂😂

I u nas też cała rodzina sie smieje, że ja miałam być chłopakiem, bo kuchnia i sprzatanie mnie interesują od ślubu, a przed tym tylko z tatą w garażu w smarach do łokci, remonty itp 😂😂 wiec nie ma reguły 😘
🤣😂😙
 
O kurczę ale przeżycia. Dobrze że to nie gdzieś poza domem się stało bo byś zemdlala.
Myślę, że bym zemdlała pewnie, bo to się zaczęło jak leżałam, pierwszy raz w życiu coś takiego miałam i się przerazilam, że coś się dziecku stanie.Sama nie wiedziałam, czy to od żołądka, czy od ciśnienia, ale myślę, że to było przez ciśnienie.
Ooo kurcze, już mega nie bezpieczny poziom 😮
Właśnie chyba to nie jest tak bardzo niebezpieczne, bo są sposoby na podniesienie ciśnienia, lekarka mówiła, że jest niebezpieczne jak trwa dłużej, ale nie wiem czy orientowała się jak jest w ciąży, bo to ogólny lekarz był.
 
Ja nie wiem właśnie. Zwykle mam dosyć niskie ciśnienie, ale nie takie i nic mi nie jest, najwyżej trochę słabiej się czuję. Ostatnio miewam niskie i wówczas chce mi się spać. Ale tak niskiego dolnego jeszcze nie miakam.

Ja też należę do niskocisnieniowców i teraz jak nie wypije jednej kawy dziennie to mnie głowa tak boli, że nie moge wytrzymać i jestem taka jakaś niemarawa i nie mogę "wskoczyć na obroty"....dlatego pytam czy to normalne...
 
Właśnie chyba to nie jest tak bardzo niebezpieczne, bo są sposoby na podniesienie ciśnienia, lekarka mówiła, że jest niebezpieczne jak trwa dłużej, ale nie wiem czy orientowała się jak jest w ciąży, bo to ogólny lekarz był.
Mi dość często zdarza się to mega niskie ciśnienie. Ostatnio właśnie 84/43. Moja ginekolog mówi, że trzeba dużo dużo pić, ale nie jest to niebezpieczne dla ciąży.
 
O matko, dziewczyny. Co ja dzisiaj przeżyłam. Leżeliśmy rano w łóżku i nagle, bez żadnego ostrzeżenia tak mi zaczął wirować świat. Czułam się strasznie. Ciśnienie: 87/47.Zadzwonilam na świąteczną opiekę i miałam telekonsultacje. Ale byłam przestraszona, że coś może się stać dziecku. Mąż mi przygotował wodę z solą i cytryną i po godzinie czułam się lepiej.Ale jak się kładłam świat wirował strasznie.
Współczuje stresu...ja tez jestem raczej z tych co maja niskie ciśnienie, ale właśnie na ostatnich badaniach doznałam szoku jak usłyszałam 90/60 i wg lekarza ze jest ok. Muszę zakupić ciśnieniomierz i kontrolować to, bo często właśnie robi mi się słabo. Uważaj na siebie i nie wiem kiedy ostatnio krew badalas to może jak masz okazje tez ja zbadaj. Zdrówka życzę 😙
 
reklama
Kobitki, właśnie dziewczyny z drugiego forum ktore sledze daly radę co do kupna materacy do łóżeczka i przestrzegają zeby nie kupować absolutnie materacy z gryką, bo bardzo często w tych materacach pod wplywem wilgoci lęgną się robaki, które potem nocą buszują i podgryzają malucha. Ugryzienia wyglądają potem jak potówki lub swędzącą wysypka 😮. Ja trochę doznalam szoku, bo co prawda nie jestem dobrze ogarnięta w tych wszystkich kwestiach jeszcze bo do pierwsza ciąża, ale w życiu bym nie pomyślała ze takie numery mogą się dziać w produktach które są przecież przeznaczone dla niemowląt. Szok. Już na zawsze będę mieć zakodowane: NIGDY GRYKI! 😛😲
 
Do góry