reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Cześć ;) u mnie 18 tydzień ciąży i chcialabym zapytac o to czy niektore z Was również, tak jak ja nie odczuwają kompletnie żadnych objawów ciąży ? Delikatnie mnie to martwi, bo oprócz powiększonego brzuszka nie występują żadne dolegliwości, ani tez nie czuje jeszcze ruchów (zaliczając łaskotanie/przelewanie itp o których czytałam). Poprzednie USG miałam w 13 tygodniu i od tamtego czasu nie wiem tak naprawdę co się dzieje z dzidziusiem.
Cześć :) ciesz się brakiem negatywnych objawów :) jestem pewna, że z maluszkiem wszystko ok. Jeśli to pierwsza ciąża to ruchy czuje się często bliżej 20-22tyg.
 
reklama
Cześć ;) u mnie 18 tydzień ciąży i chcialabym zapytac o to czy niektore z Was również, tak jak ja nie odczuwają kompletnie żadnych objawów ciąży ? Delikatnie mnie to martwi, bo oprócz powiększonego brzuszka nie występują żadne dolegliwości, ani tez nie czuje jeszcze ruchów (zaliczając łaskotanie/przelewanie itp o których czytałam). Poprzednie USG miałam w 13 tygodniu i od tamtego czasu nie wiem tak naprawdę co się dzieje
 
My idziemy łeb w łeb u mnie 17+4tc Ja w ciągu dnia czuje czasem że coś się przesuwa dołem i trochę takiego wypychania. Ale jak położę się na płasko to czuje wyraźne kopnięcie i ruchy szczególnie wieczorami. Dla mnie to druga ciąża.
A jak z jedzenia u was czy bardzo wszystkiego restrykcyjne pilnujecie. Zero kawy i herbaty? Żadnych ryb wędzonych? Tylko chude wędliny? Zero podrobow?
Bo ja staram się tylko częściowo kawy nie piję ale herbatę tak. Wędliny jem te co zawsze nie jem surowego mięsa czy ryb. Ale jak miałam ochotę zjadłam trochę pasztetu.
Ja jestem w 4 ciąży a mimo to nie czuje jeszcze wyraźnych ruchów. Może czasem gdzies coś, ale wcale nie mam pewności. A dzis 17+6tc...
Znów zaczyna u nas padać. Strażacy będa mieli ciężką noc.
 
reklama
Witam, mogę dołączyć? Też mam termin na listopad 😀.
Cześć :) jak się czujesz?
My idziemy łeb w łeb u mnie 17+4tc Ja w ciągu dnia czuje czasem że coś się przesuwa dołem i trochę takiego wypychania. Ale jak położę się na płasko to czuje wyraźne kopnięcie i ruchy szczególnie wieczorami. Dla mnie to druga ciąża.
A jak z jedzenia u was czy bardzo wszystkiego restrykcyjne pilnujecie. Zero kawy i herbaty? Żadnych ryb wędzonych? Tylko chude wędliny? Zero podrobow?
Bo ja staram się tylko częściowo kawy nie piję ale herbatę tak. Wędliny jem te co zawsze nie jem surowego mięsa czy ryb. Ale jak miałam ochotę zjadłam trochę pasztetu.
Ja jem wszystko. Kawy nie pije bo nie lubię, za rybami też nie przepadam. Reszta bez zmian. Tzn o tyle o ile pozwalają mi te moje dziwne smaki i mdłości. Ostatnio królują owoce (za słodkie i później powstrzymuje się przed wymiotami), pomidory, ogórki kiszone 🤪 ale nie odmawiam sobie jak mam na coś ochotę.
 
Do góry