reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Cześć. Zazdroszczę tego entuzjazmu z zakupami. Ja jednak mimo wszystko nadal się boję.
Co do laktatora ja polecam medale swing rano nie jest ale ma te moc[emoji3][emoji3]
A fotelik to z mojej obserwacji lepszy był na bazę do isofixa najlepiej z możliwością wysuwania do pozycji bardziej leżącej my mamy maxi cosi nasze dziecko dużo jeździło autem i tak w czasie spania nie opadala jej głowa.
Ja się boje, że mnie położą do szpitala i tyle będzie z zakupów, więc choc część chce mieć już kupione. Poza tym to nie będzie mała kwota finalnie więc rozłożę ją na raty ☺️
 

Załączniki

  • IMG20200610130158.jpg
    IMG20200610130158.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 58
  • IMG20200610130115.jpg
    IMG20200610130115.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 62
  • IMG20200610130338.jpg
    IMG20200610130338.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 59
reklama
Cześć :) zrobiłam dziś małe zakupy dla Fasolka. Mam nadzieję, że już nie zmieni płci [emoji23] trochę ciuszków, jakiś smoczek, pieluszki flanelowe itp. Ostatnio coraz częściej dokucza mi serce i chyba bym się wściekła gdyby miały mnie te zakupy ominąć.

Dziewczyny jeśli macie jakieś typy to podajcie proszę, bo robię research:
1. Laktator - wystarczy pojedynczy, raczej nie planuje odciągać z dwóch piersi na raz [emoji2957]
2. Wózek głęboki z dużą gondolą i pompowanymi kołami.
3. Fotelik dobierzemy do auta - wiadomo, ale może są jakieś wady/zalety danych modeli.
Ale poszalałaś[emoji7] ja też polecam medela swing i maxi Cosi. Co do wózka nie mam jakiegoś typu. Kupiłam 9 lat temu Espiro i wywoziłam w nim 3 dzieci. Byłam zadowolona bo świetnie się prowadził.Teraz dostanę od koleżanki ale zapomniałam nazwy a drugi chyba dokupię używany żeby mieć w domu i nie znosić z 2 piętra.
W smyku jest przecena na śpiworki [emoji6]
 
Ale poszalałaś[emoji7] ja też polecam medela swing i maxi Cosi. Co do wózka nie mam jakiegoś typu. Kupiłam 9 lat temu Espiro i wywoziłam w nim 3 dzieci. Byłam zadowolona bo świetnie się prowadził.Teraz dostanę od koleżanki ale zapomniałam nazwy a drugi chyba dokupię używany żeby mieć w domu i nie znosić z 2 piętra.
W smyku jest przecena na śpiworki [emoji6]
Ewa to nie wszystko 🙈🙈🙈 jakieś smoczki kupiłam, szczoteczke do włosów... Takie niby nic ale zaspokoilam swoją potrzebe zakupową. Jutro o ile siły pozwolą będę szykować miejsce w szafie na rzeczy maluszka 🤪 pół roku przede mną a ja szaleje 😂
 
Ewa to nie wszystko [emoji85][emoji85][emoji85] jakieś smoczki kupiłam, szczoteczke do włosów... Takie niby nic ale zaspokoilam swoją potrzebe zakupową. Jutro o ile siły pozwolą będę szykować miejsce w szafie na rzeczy maluszka [emoji2957] pół roku przede mną a ja szaleje [emoji23]
Zazdroszczę. Ja się zbieram za porządek w szafach bo moje dzieci mają tyle ciuchów że jeszcze bym z piątkę ubrała ale nie mam weny. Dzisiaj się czuję jakbym była na porządnym kacu. Boli mnie głowa,mdli mnie i próbuję ugotować obiad. W sumie takie kosmetyczne rzeczy można już kupować. Tu dycha tam dycha i niby nic ale się uzbiera.
 
Dziewczyny dowiedziałam się, że będzie drugi synek😊 więcej dzieci nie planujemy więc córeczki sie nie doczekam 🙈 ale najwazniejsze żeby wszystko bylo ok 😊 Któraś z Was równiez czeka na chłopczyka? 😊
 
Cześć :) zrobiłam dziś małe zakupy dla Fasolka. Mam nadzieję, że już nie zmieni płci 😂 trochę ciuszków, jakiś smoczek, pieluszki flanelowe itp. Ostatnio coraz częściej dokucza mi serce i chyba bym się wściekła gdyby miały mnie te zakupy ominąć.

Dziewczyny jeśli macie jakieś typy to podajcie proszę, bo robię research:
1. Laktator - wystarczy pojedynczy, raczej nie planuje odciągać z dwóch piersi na raz 🤪
2. Wózek głęboki z dużą gondolą i pompowanymi kołami.
3. Fotelik dobierzemy do auta - wiadomo, ale może są jakieś wady/zalety danych modeli.

Co do wózka do zastanawiam się na wózkiem mutsy nio, na gondole nie patrzę za bardzo bo jak urocze w listopadzie to mało będę wychodzić na spacery a na wiosne to już spacerówka.
Niestety ale ja muszę szukać czołgu bo w okolicy domu nie ma drogi jeszcze są straszne dziury.
 
Dziewczyny dowiedziałam się, że będzie drugi synek[emoji4] więcej dzieci nie planujemy więc córeczki sie nie doczekam [emoji85] ale najwazniejsze żeby wszystko bylo ok [emoji4] Któraś z Was równiez czeka na chłopczyka? [emoji4]
Tutaj narazie zapowiada się na większość chłopców[emoji846] Wiesz... Ja też planowałam tylko dwoje dzieci a w listopadzie urodzę czwartego syna[emoji6] i też nie doczekałam się córeczki[emoji39]
 
Cześć. Zazdroszczę tego entuzjazmu z zakupami. Ja jednak mimo wszystko nadal się boję.
Co do laktatora ja polecam medale swing rano nie jest ale ma te moc[emoji3][emoji3]
A fotelik to z mojej obserwacji lepszy był na bazę do isofixa najlepiej z możliwością wysuwania do pozycji bardziej leżącej my mamy maxi cosi nasze dziecko dużo jeździło autem i tak w czasie spania nie opadala jej głowa.
jeśli można wiedzieć, z jakiego powodu się boisz? Wczesnej ciąży czy koronawirusa? Ja uważam, że kompletowanie wyprawki jest najprzyjemniejszą rzeczą, jaka może być. Szczególnie przy pierwszym dziecku. Sama już kupiłam kilka ubranek i nie uważam aby to było ekstremalnie wcześnie.
 
Co do wózka do zastanawiam się na wózkiem mutsy nio, na gondole nie patrzę za bardzo bo jak urocze w listopadzie to mało będę wychodzić na spacery a na wiosne to już spacerówka.
Niestety ale ja muszę szukać czołgu bo w okolicy domu nie ma drogi jeszcze są straszne dziury.
Jak będzie taka zima jak w zeszłym roku, że śniegu nie było to pewnie będziemy spacerować. Zresztą mój mały będzie pracował ze mną i wózek będzie jego łóżeczkiem u mnie w firmie.
 
reklama
Ja mam za sobą kilka porażek i cały czas boję się jednak o ciążę. A to moje 2 dziecko więc dużo rzeczy też już mam. [emoji3]
jeśli można wiedzieć, z jakiego powodu się boisz? Wczesnej ciąży czy koronawirusa? Ja uważam, że kompletowanie wyprawki jest najprzyjemniejszą rzeczą, jaka może być. Szczególnie przy pierwszym dziecku. Sama już kupiłam kilka ubranek i nie uważam aby to było ekstremalnie wcześnie.
 
Do góry