reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

No to z całego serca życzę żeby się spełniło[emoji3531]
Ja to mam wrażenie że wypiękniałam[emoji3166] Twarz mi zeszczuplała, teraz siedzę z maseczką na twarzy[emoji6] i ogólnie czuję jakby woda ze mnie zeszła. Ale jem dużo owoców i non stop mnie goni na siusiu. Konkretne jedzenie muszę w siebie wciskać na siłę. Tylko brzuch mam [emoji849] wielki...
Bardzo dziękuje 😍 Napewno jak dowiem się płeć to dam znać
 
reklama
Mam tez pytanie do was dziewczyny,których to nie jest pierwsza ciąża.. Używaliście może specjalnych poduszek ciążowych?Przydały się i od którego tygodnia?

W pierwszej ciąży mi się nie przydała wygodnie mi się spało nie potrzebowałam jej. W drugiej ciąży miałam bardzo delikatny brzuch nie mogłam spać na boku czułam jakby mi zgniatalo brzuch budziłam się z bulami,a na plecach spać nie dałam rady.poduszki ciążowej nie kupiłam bo myślałam że to jest ostatnią ciąża i było mi szkoda.wiec zwinelam koc w rulon ułożyłam sobie jak poduszkę ciążowa i przespałam na boku do końca ciąży było mi bardzo wygodnie.teraz jestem w 3 ciąży poduszki nie potrzebuje śpię na boku i mi bardzo wygodnie także ruznie to bywa.Jak chcesz sobie kupić to kup odrazu może ci się przydać w przyszłości sama widzisz jak to jest.
 
No właśnie nie wiem czy się przyda bo ostatnio zauważyłam,ze sporo śpię na plecach ale mam w planach kupić taka poduszkę tylko czekam żeby dowiedzieć się płeć dziecka i dopasować żeby potem przydała się dla dziecka (nie kupię różowej jak ma być chłopak 😂)
 
No właśnie nie wiem czy się przyda bo ostatnio zauważyłam,ze sporo śpię na plecach ale mam w planach kupić taka poduszkę tylko czekam żeby dowiedzieć się płeć dziecka i dopasować żeby potem przydała się dla dziecka (nie kupię różowej jak ma być chłopak 😂)

A no właśnie jak w ciąży Ci się nie przyda zawsze może przydać się puzniej.
 
To wielkie gratulacje. Pierwsze dziecko? Ja też miałam duże problemy z płodnością. Zaawansowaną endometriozę, operację, dużo zrostów, LUF i wysoką prolaktynę. Co ciekawe zaszłam teraz bez starań, byłam w szoku jak zrobiłam test. Jestem sporo po trzydziestce.
To super, ze sie udalo.....u mnie pierwsze dziecko. Jestem mega szczesliwa 😀 ja mam za soba 3 nieudane proby invitro bo ponoc mialam niedrozne jajowody .... A w ciaze zaszlam naturalnie :) ponad rok od ostatniego invitro. Tak wiec cuda sie zdarzaja :)
 
No właśnie nie wiem czy się przyda bo ostatnio zauważyłam,ze sporo śpię na plecach ale mam w planach kupić taka poduszkę tylko czekam żeby dowiedzieć się płeć dziecka i dopasować żeby potem przydała się dla dziecka (nie kupię różowej jak ma być chłopak 😂)
A mozna spac na plecach? Mi lekarz zalecil na boku .....
 
Cześć :) zrobiłam dziś małe zakupy dla Fasolka. Mam nadzieję, że już nie zmieni płci 😂 trochę ciuszków, jakiś smoczek, pieluszki flanelowe itp. Ostatnio coraz częściej dokucza mi serce i chyba bym się wściekła gdyby miały mnie te zakupy ominąć.

Dziewczyny jeśli macie jakieś typy to podajcie proszę, bo robię research:
1. Laktator - wystarczy pojedynczy, raczej nie planuje odciągać z dwóch piersi na raz 🤪
2. Wózek głęboki z dużą gondolą i pompowanymi kołami.
3. Fotelik dobierzemy do auta - wiadomo, ale może są jakieś wady/zalety danych modeli.
 
Mi lekarz nic nie zalecał,samo z siebie ostatnio ciągnie mnie do spania na plecach
Też tak mam [emoji51] nigdy w życiu na plecach nie spałam, bo mnie zawsze głową bolała a teraz kładę się na boku i zasypiam a budzę się czasami 2-3 razy w nocy i nad ranem i za każdym razem jestem na plecach [emoji51]
 
reklama
Cześć. Zazdroszczę tego entuzjazmu z zakupami. Ja jednak mimo wszystko nadal się boję.
Co do laktatora ja polecam medale swing rano nie jest ale ma te moc[emoji3][emoji3]
A fotelik to z mojej obserwacji lepszy był na bazę do isofixa najlepiej z możliwością wysuwania do pozycji bardziej leżącej my mamy maxi cosi nasze dziecko dużo jeździło autem i tak w czasie spania nie opadala jej głowa.
Cześć :) zrobiłam dziś małe zakupy dla Fasolka. Mam nadzieję, że już nie zmieni płci [emoji23] trochę ciuszków, jakiś smoczek, pieluszki flanelowe itp. Ostatnio coraz częściej dokucza mi serce i chyba bym się wściekła gdyby miały mnie te zakupy ominąć.

Dziewczyny jeśli macie jakieś typy to podajcie proszę, bo robię research:
1. Laktator - wystarczy pojedynczy, raczej nie planuje odciągać z dwóch piersi na raz [emoji2957]
2. Wózek głęboki z dużą gondolą i pompowanymi kołami.
3. Fotelik dobierzemy do auta - wiadomo, ale może są jakieś wady/zalety danych modeli.
 
Do góry