reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ale to było odnośnie zdjęcia GGŁ[emoji1]Gratuluję dziewczynki[emoji3059] Mi też się wydaje że najfajniejsze imiona już wyczerpaliśmy. Nie chcę żadnych Natanów, Igorów, Filipów ( nie obrażając nikogo) bo jest teraz zatrzęsienie tych imion. Chłopaki chcą Pawła, mi po głowie chodzi jeszcze Łukasz i Mikołaj[emoji7] ehhh. Dobrze, że jeszcze tyle czasu do listopada...
Tzn? Co masz na myśli odnośnie mojego zdjęcia?Troszke ci powiem pogubiłam się przez drzemkę 😂😂
 
Ale to było odnośnie zdjęcia GGŁ[emoji1]Gratuluję dziewczynki[emoji3059] Mi też się wydaje że najfajniejsze imiona już wyczerpaliśmy. Nie chcę żadnych Natanów, Igorów, Filipów ( nie obrażając nikogo) bo jest teraz zatrzęsienie tych imion. Chłopaki chcą Pawła, mi po głowie chodzi jeszcze Łukasz i Mikołaj[emoji7] ehhh. Dobrze, że jeszcze tyle czasu do listopada...
Mój syn jeszcze 3 dni po urodzeniu nie miał imienia. W końcu przed rejestracją w urzędzie usiedliśmy i w słowniku imion szukaliśmy. Na szczęście długo to nie trwało, bo zatrzymaliśmy się na "A". Teraz może nie będzie łatwo, bo chcę, żeby było latwowymawialne na świecie
 
Mój syn jeszcze 3 dni po urodzeniu nie miał imienia. W końcu przed rejestracją w urzędzie usiedliśmy i w słowniku imion szukaliśmy. Na szczęście długo to nie trwało, bo zatrzymaliśmy się na "A". Teraz może nie będzie łatwo, bo chcę, żeby było latwowymawialne na świecie
To samo miałam przy najmłodszym 😂 szukałam imienia w słowniku. Teraz kompletnie nie mam pomysłu.
 
U mnie każdy mówi,ze dziewczynka... Sama tez wolałabym dziewczynkę i już nawet wybraliśmy imię...Ale dla chłopaka?Zero pomysłów 😂😂😂 Dlatego tak czekamy by potwierdzić płeć żeby już na wypadek zacząć myśleć nad imieniem 😂
 
Mam nadzieje Ewa,ze będziesz mieć racje 😂😅 Jak tylko będę wiedzieć płeć to dam znać 😍Do tego czasu ciekawość mnie zje 😂😂😂😂
Tez będzie łatwiej z rzeczami dla dziewczynki.Chłopaka brat ma 3 córki wiec jak będzie chłopak to każdego to zdziwi 😂Strasznie brzydka się zrobiłam i mam ochotę na słodycze 😂
 
Mam tez pytanie do was dziewczyny,których to nie jest pierwsza ciąża.. Używaliście może specjalnych poduszek ciążowych?Przydały się i od którego tygodnia?
 
Mam nadzieje Ewa,ze będziesz mieć racje [emoji23][emoji28] Jak tylko będę wiedzieć płeć to dam znać [emoji7]Do tego czasu ciekawość mnie zje [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Tez będzie łatwiej z rzeczami dla dziewczynki.Chłopaka brat ma 3 córki wiec jak będzie chłopak to każdego to zdziwi [emoji23]Strasznie brzydka się zrobiłam i mam ochotę na słodycze [emoji23]
No to z całego serca życzę żeby się spełniło[emoji3531]
Ja to mam wrażenie że wypiękniałam[emoji3166] Twarz mi zeszczuplała, teraz siedzę z maseczką na twarzy[emoji6] i ogólnie czuję jakby woda ze mnie zeszła. Ale jem dużo owoców i non stop mnie goni na siusiu. Konkretne jedzenie muszę w siebie wciskać na siłę. Tylko brzuch mam [emoji849] wielki...
 
reklama
Mnie od początku odtrącało od jedzenia zwłaszcza kurczaka i mielonych.. ale ciągło do owoców,a teraz również do lodów i czekoladowych rzeczy 😂.. Strasznie się czuje,buzia jak pyza,ciagle coś gdzieś mi wyskakuje.. W ciągu 2 tygodni pojawił się spory brzuszek.. Już połowa 17tygodnia za mną 😍
 
Do góry