reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Jeeej już? Ale fajnie. Ja mam dopiero w 18 tygodniu zadzwonić żeby się umówić... Czyli gdzieś na początku lipca...
Właśnie mam za szybko,ale ta pani dr idzie na dłuższy urlop zaraz i wolałam wcześniej żeby sprawdzić jak z tym tętnem bo na pierwszych prenatalnych wyszło za wysokie 🙄 jak dalej będzie nie tak, to pójdę we właściwym terminie do innego lekarza żeby wysłuchać opinii jeszcze kogoś innego.
 
Właśnie mam za szybko,ale ta pani dr idzie na dłuższy urlop zaraz i wolałam wcześniej żeby sprawdzić jak z tym tętnem bo na pierwszych prenatalnych wyszło za wysokie [emoji849] jak dalej będzie nie tak, to pójdę we właściwym terminie do innego lekarza żeby wysłuchać opinii jeszcze kogoś innego.
Wiem, że łatwo się mówi ale jeżeli reszta była ok to pewnie teraz będzie dobrze. Napisz odrazu po wizycie żebyśmy się nie martwiły.
 
Wiem, że łatwo się mówi ale jeżeli reszta była ok to pewnie teraz będzie dobrze. Napisz odrazu po wizycie żebyśmy się nie martwiły.
Tłumaczę sobie, że moje nerwy miały na to wpływ, odkąd dowiedziałam się że jestem w ciąży jestem w ciągłym stresie, choroba mamy i ciężka operacja, śmierć dwóch babć z którymi mieszkałam i do tego wszystkiego kwarantanna 🤦‍♀️ ale teraz już jest lepiej, już się tak nie denerwuje i staram się codziennie położyć troszkę odpocząć i mam nadzieję, że już będzie dobrze z maluszkiem 😊 oczywiście dam znać 😍
 
Tłumaczę sobie, że moje nerwy miały na to wpływ, odkąd dowiedziałam się że jestem w ciąży jestem w ciągłym stresie, choroba mamy i ciężka operacja, śmierć dwóch babć z którymi mieszkałam i do tego wszystkiego kwarantanna [emoji2356] ale teraz już jest lepiej, już się tak nie denerwuje i staram się codziennie położyć troszkę odpocząć i mam nadzieję, że już będzie dobrze z maluszkiem [emoji4] oczywiście dam znać [emoji7]
Moja babcia też zmarła. W styczniu. Strasznie to przeżyłam. A miesiąc później zaszłam w ciążę. Dlatego też myślałam, że to będzie dziewczynka. Zaszłam z najstarszym w ciążę to miesiąc później zmarł mój dziadek. A jak urodził się ostatni w styczniu to w kwietniu zmarł niespodziewanie teść.
Będzie dobrze[emoji8] musi.
 
Życzę Wam udanej niedzieli ❤ u nas ma być dziś słoneczko 🌞 Jedziemy dziś do teściów z życzeniami na dzień mamy 😉 pochwalę się Wam wczorajszym torcikiem 😁
 

Załączniki

  • 20200530_101509.jpg
    20200530_101509.jpg
    651,2 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Życzę Wam udanej niedzieli [emoji173] u nas ma być dziś słoneczko [emoji274] Jedziemy dziś do teściów z życzeniami na dzień mamy [emoji6] pochwalę się Wam wczorajszym torcikiem [emoji16]
Wow[emoji7]. Uwielbiam torty z owocami. Moje ciasto już się piecze, rosołek pyrkoli a z reszty rabarbaru gotuję kompot. Wzajemnie pogodnej niedzieli[emoji3531]
 
Do góry