reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziękuję !!! Właśnie mam tak samo, przerażające skurcze ustały, jest mniejsze krwawienie, ale zdecydowałam po wczorajszym ze zgłaszam się do szpitala .

Bardzo Ci współczuję. Myślę, że warto pójść na kontrolę do lekarza (czy do szpitala czy do gabinetu). Ja przechodziłam poronienie bardzo łagodnie - 8 tc, odczułam to jak zwykły okres. Mimo to pojechałam do szpitala jak tylko zaczęło się krwawienie, miałam zrobione usg. Lekarka kazała mi przyjechać ponownie po 2-3 dniach na kontrolę i wtedy też robiła usg. Po jakiś 2-3 tygodniach miałam jeszcze wizytę w normalnej przychodni nfz i lekarz też mi zrobił usg, żeby sprawdzić na 100% czy organizm dał sobie sam radę z oczyszczeniem.
 
Bo siebie w ogóle zapomniałam wpisać na listę.
A dostaje wiadomości o dołączeniu do zamkniętej od takich osób, które nie pisały nic na otwartym.
No właśnie - chciałam wywołać ten temat [emoji848] co z osobami, które w ogóle się nie udzielały? Bo po to nam było forum zamknięte, żeby móc być bardziej otwartym z dziewczynami i żeby właśnie nie być podczytywanym przez przypadkowe osoby. To chcemy takie przypadkowe osoby wpuszczać na zamknięty?
 
No właśnie - chciałam wywołać ten temat [emoji848] co z osobami, które w ogóle się nie udzielały? Bo po to nam było forum zamknięte, żeby móc być bardziej otwartym z dziewczynami i żeby właśnie nie być podczytywanym przez przypadkowe osoby. To chcemy takie przypadkowe osoby wpuszczać na zamknięty?
Mi siw tez to jakos srednio widzi🤔
 
reklama
No właśnie - chciałam wywołać ten temat [emoji848] co z osobami, które w ogóle się nie udzielały? Bo po to nam było forum zamknięte, żeby móc być bardziej otwartym z dziewczynami i żeby właśnie nie być podczytywanym przez przypadkowe osoby. To chcemy takie przypadkowe osoby wpuszczać na zamknięty?
Myślę że za jakiś czas sytuacja sama się wyklaruje i puste nicki które nie będą się udzielać po prostu poprosimy o odebranie im dostępu i tyle [emoji4]
 
Do góry