reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

@Ewarut ja bym się nie zamykała na dziewczyny, które może nie były bardzo aktywne pisząc, ale np. były tutaj codziennie obecne. Poza tym niestety forum bb jest czasem trudne do znalezienia, więc może nie trzeba pisać kategorycznie, tylko dać jakieś zasady. Kto i jak może być przyjęty.
 
reklama
Mimo ze dołączyłam dopiero 9.04 do Was, nie zostałam przyjęta ponieważ mam zbyt mała aktywność. Niestety nie byłam w stanie często się odzywać jednak kiedykolwiek tylko mogłam- robiłam to. Ale skoro 45 wpisów-jak widnieje na moim profilu to zbyt mało, wniosek mój jest taki, ze powinnysmy każda odpowiedz komentować. A to w normalnej sytuacji wydaje się być naprawdę mało możliwe...pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru😉
 
Mimo ze dołączyłam dopiero 9.04 do Was, nie zostałam przyjęta ponieważ mam zbyt mała aktywność. Niestety nie byłam w stanie często się odzywać jednak kiedykolwiek tylko mogłam- robiłam to. Ale skoro 45 wpisów-jak widnieje na moim profilu to zbyt mało, wniosek mój jest taki, ze powinnysmy każda odpowiedz komentować. A to w normalnej sytuacji wydaje się być naprawdę mało możliwe...pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru😉

Hej, ja cię kojarzę i twoje wypowiedzi wiec myśle ze spokojnie dołączysz do zamkniętej grupy i za chwile będziesz miła link. Ty podałaś swój nick do zamkniętej listy?
 
Cześć mamusie 😊 troszkę was tu podczytuje ale ogólnie nie lubię pisać na forum mało czytelna forma jak dla mnie widzę że powstała grupa ale nie dla wszystkich ok rozumiem 😊ale powiedzcie mi może stworzymy sobie grupę dla osób "odrzuconych" i nie tylko 😉 ja nie mam tak dużo czasu żeby ciągle siedzieć ale fajnie się jest wspierać i mieć kontakt z mamusiami które rodzą w tym samym czasie jak dla mnie każda mam którą ma termin na listopad mogłaby należeć do takiej grupy bo to łatwiejsze forma kontaktu i wcale codzienna aktywność nie jest konieczna to jest moja 4 ciąża i na pewno codzienna aktywność w moim przypadku nie jest latwa na forum ale w grupie to juz zawsze inaczej co myślicie?
 
Jestem za możemy zostać tutaj:) ja tez sie bardzo malo udzielalam a to dlatego ze brak czasu a wpisów z jednego dnia bylo czasami kilkadziesiąt stron i nie mialam czasu przeczytac a i jestem z tych ktore boja sie zapeszac i czekalam na prenatalne ktore mam we wtorek :) i juz zaczynam sie bac... Dzis 12+5
 
reklama
@Ewarut ja bym się nie zamykała na dziewczyny, które może nie były bardzo aktywne pisząc, ale np. były tutaj codziennie obecne. Poza tym niestety forum bb jest czasem trudne do znalezienia, więc może nie trzeba pisać kategorycznie, tylko dać jakieś zasady. Kto i jak może być przyjęty.

Można jeszcze dodać modusa? My kojarzymy ja i wpisy wiec pewnie jakoś umknęło wpisanie jej na listę.
 
Do góry