reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Możesz dać jeszcze szpinak, marchewkę :)
Chyba seler naciowy ludzie dają, ale sama nie piłam sama [emoji14]
Do koktajlu Ogórek świerzy, można tez dodać do wody.
No i marchewki do koktajli z jabłkiem i truskawkami lub malinami
Dzięki napewno wypróbuję
Polecasz coś ciekawego [emoji16]?
Ja polecam serial the stranger bardzo fajny ale ważne nie stranger things ...pracujące mamy, atypowy, gdzieś pomiedzy, glitch czy jakoś tak to się pisze, how IT ends, niezgodna, amerykański snajper, czarne lustro, zanim odejdę, aż do kości, kluseczka, niemożliwe, unorthodox, wieczór gier, co ty wiesz o swoim dziadku, nic do ukrycia
Bardzo różne ale wszystkie spoko w zależności od humoru ☺
Jeśli macie wyciskarkę wolnoobrotową to można do niej włożyć prawie wszystko. Zależy jakiej jest firmy. Nutrii bullet czy mega dobry blender też przemieli, więc tylko od Waszej fantazji zależy z czego sobie taki sok czy koktajl zafundujecie. Polecam buraki, seler naciowy, nawet skórę z arbuza można przez wolnoonbrotówkę przemielić i jest z tego w pip soku podobnego do ogórka i nic nie wyrzucamy (jeśli zjemy pestki). Wodę z cytryną można pić do woli, dodajcie miete, ogórka, arbuza, truskawkę, plaster pomarańczy i jest pycha[emoji39] uważać trzeba z herbatami ziołowymi, bo nie wszystkie można i w dużych ilościach.
A jakie herbatki ziołowe są ok?
Pracujące mamy (Working mums) znasz? Fajny serial :) Ja się ostatnio wciągnęłam w Atypowego, chociaż nie sądziłam, że aż tak mnie zaciekawi, super jest! Aktualnie czekam na drugi sezon After Life i się chyba wreszcie doczekałam :D

Aaa i koniecznie The Kominsky Method z Michaelem Douglasem, jak ktoś lubi kąśliwe, cyniczne, ale też mega zabawne i wzruszające jedbocześnie produkcje 😎 Baaardzo żaluję, że obejrzałam już wszystkie sezony.
Atypowy i pracujące mamy oglądał AM bardzo fajne ☺
 
Cześć Wam! Termin mam na 11.11 a w czwartek prenatalne. Przed każdą wizyta sie denerwuje bo jedna ciąże poroniłam w 8 tygodniu i od poczatku nie rozwijała się prawidłowo. Teraz biorę mnóstwo leków m. In luteina i również zastrzyki z heparyny. Czy któraś z Was brała też metorfomine i kazał jej lekarz już ją odstawić? Od którego tygodnia zaczęłyście brać prenatal duo? Dzisiaj mam 11t6d to jest 12 tydzień, co nie? Czyli powinnam brać od 12t0d czy 13t0d?
 
Mi mama powiedziała że jak jem kwaśne to będzie chłopak, bo ja wpierdzielam wiadrami kapustę kiszoną [emoji85] tylko że ja zawsze ja tak pochłaniałam nawet jak w ciąży nie byłam
Mnie ostatnio tak wzięło, od początku ciąży wcinałam wszystko na słodko a to podobno na dziewczynkę, a tylko 1 fasolka ;) to ja już nie wiem co o tym myśleć 😂
 
Ja na słodkie patrzyć nie mogę. Ale jak byłam w ciąży z synem to jadłam lody i zagryzalam lodami i jest syn. Teraz chciałabym córkę , jednak będzie syn to biere 😋 Tylko imienia nie będzie miał , jest taki film właśnie na Netflix chyba jego tytuł to nie patrz lub coś w tym stylu, gdzie mama nazywała dzieci chłopiec i dziewczynka. I za nim będę wołać chłopak. Jak tu dziewczyny pisały pracując w przedszkolu dużo imion kojarzy się nie za bardzo. Więc u mnie imię musi być takie jakiego jeszcze nie znam , a o to ciężko.
Mety nie brałam wiec nie wiem , ale czytając jedne biorą inne nie, chyba to zależy od lekarza.
Ja siedzieć w domu lubię nie zawsze tak miałam , ale od pewnego czasu tak jest. Lubię ciszę i spokój. To chyba przez pracę , kocham dzieci, niestety ten hałas doprowadzał mnie do rozpaczy. Czas się przekwalifikować. Tylko ja mam zawód, który che wykonywac , ale nie ma w nim pracy. Trzeba coś wymyślić. Ehhh
 
Cześć Wam! Termin mam na 11.11 a w czwartek prenatalne. Przed każdą wizyta sie denerwuje bo jedna ciąże poroniłam w 8 tygodniu i od poczatku nie rozwijała się prawidłowo. Teraz biorę mnóstwo leków m. In luteina i również zastrzyki z heparyny. Czy któraś z Was brała też metorfomine i kazał jej lekarz już ją odstawić? Od którego tygodnia zaczęłyście brać prenatal duo? Dzisiaj mam 11t6d to jest 12 tydzień, co nie? Czyli powinnam brać od 12t0d czy 13t0d?
Ja planuje po prostu skończyć to opakowanie prenatal uno które jem teraz i następne kupić już duo. To będzie ok 13+0. A orientujecie się może od kiedy wdraża się do suplementacji dha?
 
reklama
Dziewczyny ja jestem od czwartku w domu i czuję się z tym mega źle [emoji85] czuje się jak taki grzyb nie jestem z tych osób co mogą siedzieć cały dzień i nic nie robić zawsze wszytko w biegu a mam wrażenie że jak tak jeszcze z tydzień posiedzę w domu to właśnie taką się stane... Mega źle się z tym czuję jak sobie dajecie radę siedząc w domu?
Ja nie mam z tym problemu ☺️ Uwielbiam być w domu, sprzątać, gotować i ogarniać inne rzeczy jeśli siły mi pozwalają. Ale dziś mnie od rana mdli, ale staram się jakoś funkcjonować ☺️ Choć przed ciąża tez zawsze wszystko w biegu, praca, zakupy i dom, wieczorem zazwyczaj ćwiczyłam i przygotowywałam jedzenie na drugi dzień wiec chodziłam spać 23 a wstalawalam 6. Także cieszę się ze teraz mam taki czas, potrzebowałam czasami takiego nic nie robienia ☺️
 
Do góry