reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Moja pierwsza ciąża, dowiedziałam się bo byłam niecierpliwa, a został mi jakiś stary test z Allegro i po pracy stwierdziłam "a co mi tam". Potem kolejny test i beta. U lekarza byłam w 5+0 wg moich wyliczeń i to był koszmar bo tylko mnie nastraszył i płakałam niepotrzebnie. Teraz druga wizyta, ale u innego lekarza i zupełnie inne podejście. Martwi mnie że to nadciśnienie wróciło, ale tabletki i więcej relaksu o mam nadzieję że będzie ok.
Zobacz załącznik 951341
Moje ziarenko i ja pozdrawiamy z Poznania:)
Ja też jestem z Poznania!
 
reklama
Moja pierwsza ciąża, dowiedziałam się bo byłam niecierpliwa, a został mi jakiś stary test z Allegro i po pracy stwierdziłam "a co mi tam". Potem kolejny test i beta. U lekarza byłam w 5+0 wg moich wyliczeń i to był koszmar bo tylko mnie nastraszył i płakałam niepotrzebnie. Teraz druga wizyta, ale u innego lekarza i zupełnie inne podejście. Martwi mnie że to nadciśnienie wróciło, ale tabletki i więcej relaksu o mam nadzieję że będzie ok.
Zobacz załącznik 951341
Moje ziarenko i ja pozdrawiamy z Poznania:)
A co ci lekarz powiedział w 5 tygodniu że cię nastraszyl?
 
Ja już skończyłam ale i tak mnie to dręczu chociaż mówi się że czasami lepiej wziąć antybiotyk bo takie chorowanie również nie służy dziecku a ja przy tej anginie mocno gorączkowałam przez 3 dni i bez leków by sie nie obeszło. A tobie życze szybkiego powrotu do zdrowia :)
U mnie również była gorączka przez 4 dni. Najgorszy jest ten kaszel. Zawsze mam z nim problem. Ciągnie się w nieskończoność. Ciągle ,,furczy mi w oskrzelarz" a właśnie przyjełam ostatnią dawkę Zinnatu.
 
Hej kochane byłam na wizycie u ginekologa niestety chodzę na NFZ dostałam zwolnienie na wymioty ciąża 6 tygodni , dostałam skierowanie na wyniki i wizyta kolejna 10 kwietnia założy mi lekarz książeczkę , szkoda tylko że skierowania na USG nie dostałam no ale może być za wcześnie i w sumie to nie będę się niepotrzebnie stresować jeśli ma się utrzymać to się utrzyma , i wpływu na to niestety nie mam , więc zaufam całkowicie lekarzowi poprostu [emoji6], mam nadzieję że nie będę się zamartwiać czy wszystko wporzadku.
 
Hej kochane byłam na wizycie u ginekologa niestety chodzę na NFZ dostałam zwolnienie na wymioty ciąża 6 tygodni , dostałam skierowanie na wyniki i wizyta kolejna 10 kwietnia założy mi lekarz książeczkę , szkoda tylko że skierowania na USG nie dostałam no ale może być za wcześnie i w sumie to nie będę się niepotrzebnie stresować jeśli ma się utrzymać to się utrzyma , i wpływu na to niestety nie mam , więc zaufam całkowicie lekarzowi poprostu [emoji6], mam nadzieję że nie będę się zamartwiać czy wszystko wporzadku.
Zdrowe podejście do sprawy:)
 
Milena, 25 lat, okolice Torunia, dwa wczesne poronienia, aktualnie 7 tydzień ciąży, oby ze szczęśliwym finałem.. [emoji64][emoji177] a no i najbliższa wizyta 20 marca [emoji110]
 
reklama
Hej kochane byłam na wizycie u ginekologa niestety chodzę na NFZ dostałam zwolnienie na wymioty ciąża 6 tygodni , dostałam skierowanie na wyniki i wizyta kolejna 10 kwietnia założy mi lekarz książeczkę , szkoda tylko że skierowania na USG nie dostałam no ale może być za wcześnie i w sumie to nie będę się niepotrzebnie stresować jeśli ma się utrzymać to się utrzyma , i wpływu na to niestety nie mam , więc zaufam całkowicie lekarzowi poprostu [emoji6], mam nadzieję że nie będę się zamartwiać czy wszystko wporzadku.
Będzie wszystko cacy [emoji176]
 
Do góry