reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Ja też nie dostałam wiadomości
Ja tez nie dostalam informacji o grupie zamknietej
Dziewczyny a Wam też tak wszystko śmierdzi? Ja jak robię siku to z wsrzymanym oddechem bo juz mi mocz za bardzo śmierdzi, przestalam się perfumować, mojemu mężowi też zabroniłam a jak gotuje to muszę mieć balkon otwarty, kiedyś tłuszcz nie wydzielał dla mnie zapachu a teraz wali niemiłosiernie a i jeszcze mój zwierzak, którego zawsze przytulałam razem z nim leżałam też zaczął śmierdzieć psem !
Mo nic nie smierdzi tylko mocz [emoji23]
 
reklama
Narobiłyście smaka na lody. Kupiłam z Młodą w drodze ze szkoły. Przysiadlysmy na ławeczce pod blokiem a tam sąsiad robi na obiad mięcho... Cały czar prysł :laugh2:
 
Do góry