reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ja przed ciaza jadlam duzo czosnku, cebuli, imbiru. Odkad zaszlam w ciaze nie jestem wstanie zniesc zapachu czosnku! Bo zaraz zbiera mi sie...
Strasznie wyostrzyl mi sie zapach! Mdlosci mam codziennie od rana do wieczora, masakra, utrudnia mi to jedzenie.
Wlasnie wrocilamze sklepu z kapusta kiszona. Chyba lata nie jadlam.kapuchy! A teraz jak opetana, nawet wode z kapusty wypijam :D
Beda jazdy w tej ciazy

Napisane na G7-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak jak ty mialam w pierwszej ciąży [emoji33][emoji33] czosnek mnie zabijal i jednoczesnie wykanczal fuuuj cos strasznego . Teraz jeszcze cebulke i czosnek znosze (odpukac) [emoji23][emoji23]

eoc973pftscitkc0.png

2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
reklama
To teraz moja cierpliwość i pokora zostaje wystawiona na próbę :(
Pęcherzyk jest, zarodek jest, akcja serca jest. Tylko serce bije bardzo powoli :( widziałam od razu zejest nie tak. Z synem kropeczka pulsowała bardzo wyrazie, a tutaj trzeba było się dokładnie przyjrzeć.
Z om to 6tc 6dn
Z usg 6tc 3dn

W poniedziałek kolejne usg.

:(

Dziś co prawda wymiotowałam, ale oprócz tego nie mam objawów :( nie ma mdłości, wczoraj tez nie było.
Piersi bolą, ale nie wiem czy nie mniej :(



Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
Spokojnie, moze serduszko nabierze jeszcze rytmu. Trzymam kciuki[emoji110][emoji110]

eoc973pftscitkc0.png

2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Ja tak jak ty mialam w pierwszej ciąży [emoji33][emoji33] czosnek mnie zabijal i jednoczesnie wykanczal fuuuj cos strasznego . Teraz jeszcze cebulke i czosnek znosze (odpukac) [emoji23][emoji23]

eoc973pftscitkc0.png

2nn3dqk3wi25eoiy.png
Powiem Ci, ze zapach czosnku obudzil mnie w nocy I spac nie moglam, wietrzylam sypialnie w srodku nocy [emoji23] maz ma mnie juz dosyc... mowi ze jestem nie do zniesienia w tej ciazy
 
To teraz moja cierpliwość i pokora zostaje wystawiona na próbę :(
Pęcherzyk jest, zarodek jest, akcja serca jest. Tylko serce bije bardzo powoli :( widziałam od razu zejest nie tak. Z synem kropeczka pulsowała bardzo wyrazie, a tutaj trzeba było się dokładnie przyjrzeć.
Z om to 6tc 6dn
Z usg 6tc 3dn

W poniedziałek kolejne usg.

:(

Dziś co prawda wymiotowałam, ale oprócz tego nie mam objawów :( nie ma mdłości, wczoraj tez nie było.
Piersi bolą, ale nie wiem czy nie mniej :(



Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
Katia ile uderzeń na minutę??
 
Mam wyniki bety.
Poniedziałek 406
Środa 832
Chyba wszystko dobrze :)
beta bardzo ładna:)
co do toxoplazmozy to ja miałam takie wyniki
IgG - 50 czyli obecne, ale stare
IgM - 0,23 czyli nieobecne (co świadczy o tym że zarażenia nie było w ostatnim czasie)
moja mama ma kota w domu więc może to od niego było...ale w sumie dobrze bo teraz drugi raz się nie zaraże....
 
reklama
@89Katia a pamiętasz jakie było tętno konkretnie? Bo wg. usg masz 6t3 dzień więc z tego co kojarzę serduszko może jeszcze wolno bić, teraz będzie bardzo szybko się rozkręcało. Jest naprawdę duża szansa na to, że na poniedziałkowym usg już będzie waliło jak dzwon.
Ale rozumiem Twój strach, bądź dobrej myśli.
 
Do góry