reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe kropki - II kreski ❤️

Na święta będziemy testować i nam wszystkim się uda, głowa do góry.. kiedyś przecież musi się udać..
U mnie teraz wg aplikacji dni płodne wpadać będą akurat na moje urodziny, dobrze że akurat będę miała taką zmianę w pracy ze będziemy mogli się starać. A okres wg 3 aplikacji to 3 różne daty. Czyli między 8-9-10 grudnia powinnam (nie)przyjść ta cholera
A ja dzisiaj znów mam bóle okresowe, a nadal go nie widzę [emoji3061][emoji3061]
To jak m przyjść ta cholera to niech w końcu przyjedzie i zacznie się nowy, normalny cykl
 
reklama
U mnie teraz wg aplikacji dni płodne wpadać będą akurat na moje urodziny, dobrze że akurat będę miała taką zmianę w pracy ze będziemy mogli się starać. A okres wg 3 aplikacji to 3 różne daty. Czyli między 8-9-10 grudnia powinnam (nie)przyjść ta cholera To jak m przyjść ta cholera to niech w końcu przyjedzie i zacznie się nowy, normalny cykl
Będę trzymać bardzo mocno kciuki ❤ Grunt, że będą możliwości i w tych dniach będziecie mogli się starać :) Niedługo trzeba będzie aktywować grudniowe dwie kreski i się tam zapisywać ;D
 
Czy podczas stosunku w dniu owulacji boli was całe podbrzusze?? Ja ostatnio to prawie płakałam... Z miesiąca na miesiąc jest gorzej...
 
Cześć Dziewczyny 😊 bardzo przepraszam, że tak długo nie dawałam znać. Cały czas Was ukradkiem podczytuje i kibicuje. Sama jednak czuje jakąś straszną presję i dlatego ucichłam. Mój luby też jest osobą, która się zamartwia i przejmuje, chyba narzuciliśmy sobie zbyt duże tempo, widzę po nim, że się zamartwia. To są nasze początki starań jednak widze, że nie mogę go w te nasze, kobiece tematy wtajemniczać bo biedny czuje za dużą presje.. Jutro mam termin testowania jednak z mojej obserwacji wynika, że owulacja wystąpiła dwa dni później i teoretycznie okres powinien się pojawić 14 listopada więc wstrzymam się z testem, tym bardziej, że ten cykl uważam za stracony :-( jeżeli okres będzie się spóźniał, to zatestuje ale raczej nie liczę na cud. Trzymam za Was kciuki Kochane, wybaczcie, jeżeli będzie mnie tutaj mniej. Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Dopoki nie ma @ to jeszcze nie wszystko stracone :)
Moj maz już sie chyba przyzwyczail do tego wszystkiego co mu opowiadam tu z forum i nawet zaakceptowal kolejne witaminy :D
Cześć Dziewczyny [emoji4] bardzo przepraszam, że tak długo nie dawałam znać. Cały czas Was ukradkiem podczytuje i kibicuje. Sama jednak czuje jakąś straszną presję i dlatego ucichłam. Mój luby też jest osobą, która się zamartwia i przejmuje, chyba narzuciliśmy sobie zbyt duże tempo, widzę po nim, że się zamartwia. To są nasze początki starań jednak widze, że nie mogę go w te nasze, kobiece tematy wtajemniczać bo biedny czuje za dużą presje.. Jutro mam termin testowania jednak z mojej obserwacji wynika, że owulacja wystąpiła dwa dni później i teoretycznie okres powinien się pojawić 14 listopada więc wstrzymam się z testem, tym bardziej, że ten cykl uważam za stracony :-( jeżeli okres będzie się spóźniał, to zatestuje ale raczej nie liczę na cud. Trzymam za Was kciuki Kochane, wybaczcie, jeżeli będzie mnie tutaj mniej. Pozdrawiam serdecznie
 
Do góry