reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe kropki - II kreski ❤️

U mnie endo się zmartwiła wtedy moim niskim progesteronem a okazało się że byłam dopiero w połowie cyklu a nie na jego końcu jak wtedy mi się wydawało [emoji2360] pamiętam, że wtedy już się niby czułam że @ idzie a musiałam na nią jeszcze czekać ponad 10 dni... Powtórzyłam progesteron tydzień później i z 3 wzrósł do 13 no i @ przyszła po 2 dniach [emoji28] tak mi się rozregulowało... Ale następne cykle mega regularne i o 2-3 dni krotsze niż wcześniej no i w 3 cyklu się udało [emoji1766][emoji3590]
Czyli może mieć on na to wpływ.. Nic tylko czekać.. Piersi mnie strasznie bolą od 2 dni, a zazwyczaj bolały parę dni szybciej. Więc może jest gdzieś w pobliżu ta [emoji204]..
 
reklama
U mnie endo się zmartwiła wtedy moim niskim progesteronem a okazało się że byłam dopiero w połowie cyklu a nie na jego końcu jak wtedy mi się wydawało [emoji2360] pamiętam, że wtedy już się niby czułam że @ idzie a musiałam na nią jeszcze czekać ponad 10 dni... Powtórzyłam progesteron tydzień później i z 3 wzrósł do 13 no i @ przyszła po 2 dniach [emoji28] tak mi się rozregulowało... Ale następne cykle mega regularne i o 2-3 dni krotsze niż wcześniej no i w 3 cyklu się udało [emoji1766][emoji3590]
Zostaje mi poczekać.. A chciałabym już wyniki zrobić i zacząć się starać a tu nici z tego.. Denerwuje się dodatkowo.. Chyba że jutro pójdę proga sobie zbadać i zobaczyć na jakim jest poziomie, tylko nie wiem czy to coś da..
 
A ja mam dziś 30 dc i się wkurzam bo 🐵 nie widać.. A chciałabym zrobić wyniki i zacząć działać jeżeli jest okej.. Zawsze pod górkę.. I się tylko denerwuje.. Czyżby eutyrox mi tu coś namieszał, ale zawsze cykle miałam regularne..
Płakać mi się chce..
Może i to wina eutyroxu, w moim przypadku jak brałam to on mi ureglował cykle, ale na każdego działają inaczej. Może też stres przez tą sytuację? Mam nadzieję, że dostaniesz jak najszybciej i w grudniu obydwie będziemy testować :)
 
Może i to wina eutyroxu, w moim przypadku jak brałam to on mi ureglował cykle, ale na każdego działają inaczej. Może też stres przez tą sytuację? Mam nadzieję, że dostaniesz jak najszybciej i w grudniu obydwie będziemy testować :)
Zanim zaczęłam go brać miałam regularne 🐵 ale czekam jak nigdy na niego.. Wczoraj gorąca kąpiel, a dziś nie wiem co wymyślę.. Jestem trochę zdziwiona, bo jajniki czułam w połowie cyklu a tu taka niespodzianka..
 
reklama
Zanim zaczęłam go brać miałam regularne 🐵 ale czekam jak nigdy na niego.. Wczoraj gorąca kąpiel, a dziś nie wiem co wymyślę.. Jestem trochę zdziwiona, bo jajniki czułam w połowie cyklu a tu taka niespodzianka..
A luteina może pomóc w tym przypadku? Tylko pewnie pasowałoby wybrać się do gin, a na dniach pewnie sama przyjdzie..
 
Do góry