reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe kropki - II kreski ❤️

nie stosujcie tylko dziewczyny żelów nawilżających durex bo one jak '' kondomy'' działają :D

Moze nie do końca jak kondomy, bo nie zabezpieczają same w sobie, ale zajść w ciąże na pewno nie pomagają, mogą pleminik spowalniać i im utrudniać drogę gdzie trzeba [emoji28]


My uzywamy właśnie specjalnego żelu ale wiesiołek tez trochę pomaga w moim wypadku.
 
reklama
nie stosujcie tylko dziewczyny żelów nawilżających durex bo one jak '' kondomy'' działają :D
Słyszałam, że w ogóle większość lubrykantów może działać szkodliwie na plemniki albo utrudniać ich przemieszczanie, dlatego jak tylko rozpoczęliśmy starania to zaopatrzyliśmy się niby w ten odpowiedni. Ale i tak rozbawił mnie napis na opakowaniu od Fertilsafe „sperm friendly” 😂
 
Słyszałam, że w ogóle większość lubrykantów może działać szkodliwie na plemniki albo utrudniać ich przemieszczanie, dlatego jak tylko rozpoczęliśmy starania to zaopatrzyliśmy się niby w ten odpowiedni. Ale i tak rozbawił mnie napis na opakowaniu od Fertilsafe „sperm friendly” 😂
Tak, bo reszta nie tyle co działa plemnikobójczo co ma niewłaściwe pH dla plemników. A te które pomagają w staraniach mają odpowiednie pH, dzięki temu plemnik jest w stanie przeżyć w organizmie kobiety.
 
To może i ja w przyszłym cyklu spróbuje dodatkowo lubrylant i może olej z wiesiolka i jeszcze constagnusa jeśli ten cykl zakończy się @. Teoretycznie okres powinnam mieć 9 ale owu przesunela mi się 2 dni. Pierwszy test i tak planuje zrobić w niedzielę rano czyli 8 [emoji846]
 
Czasami trzeba napisać coś, wtedy powiadomienia przychodzą 🙃
Ot, może coś w tym być 😅 ja mam np.tak że pokazuje mi powiadomienie, które było kilka godzin temu i później cisza.

Lubię sobie podczytywać co tam mądrego dziewczyny piszą, to i człowiek się czegoś dowie ale jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to siedzi cicho i tylko obserwuje 🤔😀
 
Ot, może coś w tym być 😅 ja mam np.tak że pokazuje mi powiadomienie, które było kilka godzin temu i później cisza.

Lubię sobie podczytywać co tam mądrego dziewczyny piszą, to i człowiek się czegoś dowie ale jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to siedzi cicho i tylko obserwuje 🤔😀
Trzeba czasami postawić strategiczną "kropkę obserwatora) 🤣
 
reklama
Jajowody udrożnione![emoji123] Były trochę zapchane ale teraz są czyściutkie[emoji16] dość mocno krwawię...trochę kręci mi się w głowie i mega słaba jestem - efekt znieczulenia...
8dc i dwa pecherzyki 17 i 14mm jutro wieczorem Ovitrelle i pracowity weekend przed nami [emoji3590]
 
Do góry