reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe kropki - II kreski ❤️

reklama
Mnie bolał brzuch faktycznie.
A dodam, że w tym cyklu jak zaszłam śluzu zero na zewnątrz 🤔🤷‍♀️
A używałaś go teraz w tym udanym cyklu? Ja w drugim używałam, ale straszliwie bolał mnie krzyż przy owulacji i w tym już odstawiłam, ale myślę czy by w następnym nie zacząć znowu używać. Myślę w jaki jeszcze sposób mogę dopomóc te plemniczki 🤷‍♀️
 
A używałaś go teraz w tym udanym cyklu? Ja w drugim używałam, ale straszliwie bolał mnie krzyż przy owulacji i w tym już odstawiłam, ale myślę czy by w następnym nie zacząć znowu używać. Myślę w jaki jeszcze sposób mogę dopomóc te plemniczki 🤷‍♀️
Nie używałam w tym i tak jak mówiłam mało śluzu na zewnątrz było..... Ja w tym cyklu leżałam 15 min po z nogami w górze 🤔
 
O wiesiołku dowiedziałam się dopiero niedawno i było już za późno na wprowadzenie go w tym cyklu, ale mam zamiar zacząć od kolejnego :)

U mnie póki co bez rewelacji po wiesiolku (ani boli brzucha, ani więcej śluzu), ale czytałam, ze efekty mogą się pojawić po 3 miesiącach wiec tyle tez czasu mu daje. Właśnie jadę trzeci miesiąc, jeszcze do owu trochę mam, zobaczymy [emoji85][emoji16]
 
reklama
Do góry