reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Tak ładnie odpowiadacie to kolejne pytanie 😁😁
Do ilu dni po owulacji bolą was jajniki albo macie więcej śluzu?
Oraz Jak traktować po pierwszej mocnej kresce owulacyjne czyli pik kolejna taka sama w innym dniu lub mocniejsza?
Nie wiem do ilu bolą bo przez ostatnie 18 lat miałam tylko 5 normalnych cykli, w tym 3 w których zaszłam 🤦
Liczy się pierwszy pik. Potem już nie robię testów.
 
Tak ładnie odpowiadacie to kolejne pytanie 😁😁
Do ilu dni po owulacji bolą was jajniki albo macie więcej śluzu?
Oraz Jak traktować po pierwszej mocnej kresce owulacyjne czyli pik kolejna taka sama w innym dniu lub mocniejsza?
Mnie w ogóle nie bolą jajniki😆 może 2x w życiu czułam kłucie w owulację samą ito tyle😆
Zawsze po owulacji miałam dużo śluzu mlecznego ale zmieniło się to po urodzeniu dzieci. Teraz miewam sucho, mało tego śluzu.
Testy robię do piku i koniec. Miałam w sumie parę cykli, że robiłam dalej aby sprawdzić z ciekawości, czy znowu będzie pik jak u niejednej dziewczyny i nigdy tak nie miałam.
 
Ja Wam wysikam 14.12.
Trochę się spłakałam jak zobaczyłam, że termin testowania będzie przypadał na planowany termin z OM pierwszej ciąży.👼
To ja 14.12 razem z Tobą! 🤞 (plamienie już mi się zamienia w delikatne krwawienie, wiec uznaje, że dziś 1dc. @Kitsune, wpisz mi proszę 🩸) I wyglada na to, że miałyśmy ten sam termin porodu ostatniej ciąży, wiec to musi być znak, że teraz i u Ciebie i u mnie będzie dobrze 💪
 
To ja 14.12 razem z Tobą! 🤞 (plamienie już mi się zamienia w delikatne krwawienie, wiec uznaje, że dziś 1dc. @Kitsune, wpisz mi proszę 🩸) I wyglada na to, że miałyśmy ten sam termin porodu ostatniej ciąży, wiec to musi być znak, że teraz i u Ciebie i u mnie będzie dobrze 💪
Do kompletu @Kosinka94 i idziemy wszystkie na sierpniówki 😄
 
reklama
Do góry