reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe brzuszki

reklama
Wklejam i ja, zaczynam 20tc więc trzeba się pochwalić ;)

upload_2018-6-14_10-6-29.jpeg
 

Załączniki

  • upload_2018-6-14_10-6-29.jpeg
    upload_2018-6-14_10-6-29.jpeg
    689,8 KB · Wyświetleń: 530
Ja sie lenie w domku hehe ale to ze wzgledu ze w pracy trzeba nosic ciezki towar a codziennie mamy towar, a ja w zeszlym roku poronilam i wolimy dmuchac na zimne ;) a mi suwak nie dziala

Dziecko najważniejsze! nie ma co się tłumaczyć! :tak: Ja praca przy biurku i dobrze się czuję, a teraz to już w ogóle mam fajnie bo przyuczam kobietkę i ona mi robi duuuuużo rzeczy, a ja sprawdzam :laugh2: Dlatego mogę się udzielać tutaj, na forum :happy2: Jak już się dziewczyna nauczy, to może pójdę wcześniej niż w 1.ciązy.. czyli przy skurczach porodowych :laugh2:
Dbaj o siebie i dzidziusia :) I tylko to się liczy :tak:
Wklejałaś w sygnaturę suwak?
 
Ja praca przy biurku i dobrze się czuję, a teraz to już w ogóle mam fajnie bo przyuczam kobietkę i ona mi robi duuuuużo rzeczy, a ja sprawdzam :laugh2:
Haha, ja podobnie, raczej luz w pracy, bo uczę i sprawdzam po nowej koleżance :) Bardzo ładnie prezentuje się Twój brzuch. Widzę, że jednak te bluzeczki, czy sukienki z odcięciem pod biustem, są jednym z lepszych rozwiązań dla ciążowej sylwetki.
 
reklama
Haha, ja podobnie, raczej luz w pracy, bo uczę i sprawdzam po nowej koleżance :) Bardzo ładnie prezentuje się Twój brzuch. Widzę, że jednak te bluzeczki, czy sukienki z odcięciem pod biustem, są jednym z lepszych rozwiązań dla ciążowej sylwetki.

Mam dużo takich bluzek po 1 ciąży ale też takich, w których normalnie chodziłam/chodzę do pracy. I przechodziłam tak pierwszą ciążę, do końca. Bez kupowania ciążowych rzeczy :) Oprócz legginsów i jednej pary dżinsów z pasem :p
Haha, to ty tez w pracy masz taki "nawał" jak ja :laugh2: Normalnie jak królewna się czuję :rolleyes2::-D
 
Do góry