reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe brzuszki

reklama
Dita padłam :D
Ja już mam brzuch! Wypraszam sobie :p
Szalejące hormony to inna sprawa, ale ja ogólnie mam zlewkę na wiele rzeczy. Praca chyba mnie tego nauczyła. Poza tym mój facet (najwspanialszy na świecie ;) lubi się czasem droczyć i ma różne odpały. Nieraz przy innych walnął coś głupiego, ale ja się nie przejmuje. Życie jest za krótkie.
W każdym razie bardzo popieram wyjaśnianie takich spraw i mówienie o swoich odczuciach :)
 
Zobacz załącznik 867061
18 tydzien :) ale mam ogromne cycki haha

Wspaniały brzuszek!! [emoji7] rośnie w siłę[emoji106][emoji847]

17t 4d [emoji16]zawsze miałam brzuszek wystający i wydaje mi się, że nie widać po mnie ciąży tylko wyglądam jakbym przytyła [emoji21] patrzę na wasze piłeczki i strasznie zazdroszczę [emoji16][emoji7] Zobacz załącznik 867065

Nie wiem jaki miałaś przed ciążą ale dla mnie to piękny brzuszek ciążowy i tego się trzymaj! [emoji16] mały człowieczek rośnie [emoji5][emoji854]
 
Też tak myślę, nie ma co się stresować. Ja zawsze powtarzam mojemu : " masz mnie kochać nawet jak będę gruba, bo Cię znajdę!"
Hehehe
Twój facet po prostu się zmartwił, że będziesz miała zbyt ciężko, bo pewnie wyobraża sobie że brzuch rośnie i wygląda jak kilka beczek na ogórki kiszone. Naszych partnerów też trzeba uświadomić, że jak urodzimy to niestety nie bedziemy płaskie jak deski, to wszystko musi potrwać. Jedne kobiety szybciej, inne wolniej wracają do formy. A są takie, że zostaje im co nie co. Mam wrażenie, że niektórzy panowie chcieli by mieć takie gwiazdy tv po porodzie hehe piękna, zgrabna i zawsze gotowa, a rzeczywistość jest odrobinę inna
Ja mojemu kiedys powiedzialam, ze nawet jak bede gruba to bedzie mnie kochal, bo drugiej takiej nie znajdzie i on to potwierdzil... Ja tez mysle, ze maz z troski mogl ppwiedziec, bo im wiekszy brzuch tym wieksze obciazenie dla kregoslupa.. moj tez mi ostatnio powiedzial, ze lada moment bede plakac nad kregoslupem, a pamieta to z pierwszej ciazy...
A co do trzeciej czesci Twojej wypowiedzi... Jak urodzilam to odwiedzili mnie moi najlepsi przyjaciele, pierwsze co powiedzieli patrzac na brzuch to "a co ty tam drugie masz"... Zrobilo mi sie przykro, ale pozniej pomyslalam sobie, ze przeciez ja sama myslalam, ze z momentem wyjscia z brzucha dziecka brzuch magicznie znika :p
17t 4d [emoji16]zawsze miałam brzuszek wystający i wydaje mi się, że nie widać po mnie ciąży tylko wyglądam jakbym przytyła [emoji21] patrzę na wasze piłeczki i strasznie zazdroszczę [emoji16][emoji7] Zobacz załącznik 867065
Aj tam gadasz! Lada moment i twoj wygladajacy jak obzarstwo brzuszek zmieni sie w piekna pileczke [emoji7]
 
Wspaniały brzuszek!! [emoji7] rośnie w siłę[emoji106][emoji847]



Nie wiem jaki miałaś przed ciążą ale dla mnie to piękny brzuszek ciążowy i tego się trzymaj! [emoji16] mały człowieczek rośnie [emoji5][emoji854]
Dziękuję [emoji7] mam nadzieję, że podrośnie szybciutko i będę mogła dumnie chodzić w obcisłych rzeczach żeby podkreślić moją piłeczkę [emoji16]
 
Pati94 nie przejmuj się, wiem ze łatwo mówić ale powinien docenić, że poświęcasz swoje ciało po to żeby urodzić Wam dzidziusia! Masz śliczny brzuszek! A na wielkość brzucha nie mamy wpływu. No chyba, że ktoś się ciagle obżera bo twierdzi, że w ciąży można, ale Ty tak nie robisz. To tylko brzusio ciążowy. Ciesz się nim [emoji8]

Dita_333 mój się nie odważy skomentować negatywnie brzucha bo wie, że to mój największy kompleks z przed ciąży i wie ile będzie musiał słuchać zanim w miarę wrócę do formy [emoji16]
 
reklama
Do góry