reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Dziewczyny, czy przy gorączce podajcie cos profilaktycznie, zeby sie dziecko nie odwodniło? Gorączka juz u nas od srody do 39,9℃ max doszlo. Mlody juz słabiutki :( Nie udalo sie pobrać krwi do badań. Niby pije sporo ale i sporo się poci. Jestem juz załamana :( praktycznie od początku maja choruje a teraz jeszcze ta gorączka niewiadomo od czego..

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moje dzieci też tak wysoko nie gorączkują, ale wiem, że od samej gorączki dziecko się nie odwodni. Trzeba podawać płyny ale jak pije to ryzyka odwodnienia nie ma...
Teraz panuje bardzo dużo takich brzydkich wirusów, których jedynym objawem jest wysoka gorączka do 5 dni...Masakra...Ja się bardzo boję tak wysokich temperatur bez widocznej przyczyny...

Od dziś odstawiam smoczka. Łatwo nie będzie bo moja mała jest uzależniona jak od heroiny...
Zasnęła na razie bez smoczka ale po kilkudziesięciu minutach rozpaczania...
Trzymajcie kciuki

Po smoczku w odstawkę pójd
 
Dziwne...moja córka nie jadła i prawie nie piła 4 dni jak miała zapalenie jamy ustnej. Lekarka powiedziała mi, że jak dziecko nie wymiotuje i nie ma biegunki to się nie odwodni tak łatwo, ale miała na myśli nie lekkie odwonienie tylko takie co zagraża zdrowiu i jest niebezpieczne...
Moja była lekko odwodniona, słaba, ale nie na tyle by była niezbędna jakaś interwencja...
 
Drugi dzień bez smoczka mamy za sobą. Już jest spoko...Zobaczymy jak dziś zaśnie, ale na drzemce już zasnęła bez marudzenia więc na razie jest dobrze...
 
U nas była wysoka gorączka 4 dni i pewnie dlatego. Bardzo się pocił. Dostał 2 kroplowki. Dzis nie mial goraczki i ladnie zjadl i wypil sporo ale dopiero ok 16. Wczesniej nie chcial pic. Do tej 16 tylko spal albo leżał. Nawet do obiadu nie mial sily usiasc.
A wode mu w domu dawalam na wszystkie sposoby i strzykawka ale i tak bylo za mało.

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Malaja, gratulacje. U nas smoczek to "buta" i bez "buta" ani rusz. A było już prawie bez. Im starszy tym trudniej.

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Olcia Wy w szpitalu ??

My myślimy nad wakacjami zagranicą ale autem , ja ciągle z obawami.

Smoka narazie nie oduczam , ma tylko do spania.
Ale myślicie że mam jej już zabrać ? To może po wakacjach już :) .

Robi ciągle siusiu i kupke na nocnik . Już na dwór chodzi tylko w majtusiach i o dziwo wola si si ! Mówi kilka nowych słów i zrobiła się bardzo niedobra :(
 
Do góry