reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Tylko jeśli na śniadanie dam.kaszkę na kolacje kanapke to przed kolacją nie mogę dać jiz takich rzeczy raczej.
Zabawek jest mnóstwo różnych, pięknych, najczęściej droższych ale miejsca na nie jest mało. Coś o tym wiem
 
Ja często na podwieczorek robię Kisiel z mrożonych truskawek lub z bobofruta. Musz spróbować go zrobić z kiwi bo Antek bardzo lubi.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny mamy za sobą trzydniówkę. Najgorsza choroba ever. Najpierw 2 dni gorączka pi 40 stopni. Paracetamol i nurofen na przemian. W sobotę 3 dnia mega wysypka na nogach i rękach. Dr Google powiedział ze to trzydniówka ale i tak pojechaliśmy do szpitala. Potwierdzili ze trzydniówka. Uffff. I pi chorobie. W międzyczasie wyszedł ząb.
U nas furorę robi domek odkrywcy.
 
Gosikkk my jeszcze tego nie przerabialiśmy za to mała łapię się nerwowo za uszy i płacze czasami... w nocy ładnie śpi, ale zaczęłam się tym niepokoić :( woskowiny tak jakby mniej wypływa nie wiem czy mogę olejkiem kamforowym rozgrzać, któraś może to już przerabiala? poobserwuje przez weekend i po chyba pójdę do lekarza tylko nie wiem czy do pediatry czy od razu laryngologa? miała wcześniej katar może przez ten katar się coś przytkalo
 
Moja mała jakiś czas temu też nie dawała sobie uszu dotknąć, a mycie patyczniem to była walka, wtedy też patyczek był czysty. Miała tak 3/4 dni, później juz normalnie.dała myć, lubi to.
Coś w rodzaju trzydniowki mieliśmy temp przez trzy dni max 38,5. Po 3 dniach samo przeszło.

Czy Wasze dzieci po roku zjadają mniejsze porcje? Moja zjada mniej, mniej mleka, obiadu, kaszki, owoców.
Nie wiem czy się martwić, czy sprawdzić żelazo. Czy po prostu ro normalne.
Moja dalej mały nerwós, choć już dużo dużo mniej. Za to bardzo mnie "testuje", 1000 razy NIE WOLNO a ona i tak to weźmie! Albo poczeka wyprowadzi mnie z pokoju i sama wróci po TO.
 
Gosik, 3 dniowka polaczona z zabkowaniem i rotawirusem + szpital to dopiero hardcore wiec nie masz tak zle :p
My tak mielismy we wrzesniu - piekny czas, naprawde
 
Nana jak czytam o Twojej córce to jakby o moim zlosnik:-)robi identycznie a jak chce coś wymusić to jeszcze wrzask do tego dochodzi . Pokazuje tylko palcem co mu podać a jak nie to wrzask. Z jedzeniem też tak jak u Ciebie.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A u nas jednorazowe wymioty, jednorazowa goraczka i dwa razy rzadka kupa. Nie wiem czy cos sie zaczyna? Lekarz kazal nawadniac tylko. Jesc dawac normalnie. Nawet mleko. Jak to u Was bylo trzymalyscie dziecku diete czy nie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry