reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Mój ma katar i gardło go trochę boli ,a ja już chodze i się zamartwiam :( . taki czas, pogoda w kratkę , podaję witaminę C małej ale czy pomoże ...
Dziś nie spała cały dzień!
Wprowadzam mleko 3 i zmniejszyły o jedno mleko dziennie
 
reklama
Współczuję wszystkich chorym dzieciaczkom... u nas tez czteroma przy zębach bywały różne infekcje... przy jelitowe mała dostawała nifuroksazyd w płynie i gastrolity do picia przeciw odwodnieniu ładnie jadła i piła tylko tych kupek 10 na dobę...czasami lekka gorączka...
Może to bajer ale odkąd podaje tran moja zdrowa... mimo że w domu ostra grypa panowała i jelitowka...
 
Za to mnie gardło boli :/ ehhh
Dziś mała na obiad jadła drugie danie ,ziemniaki z maselkiem , brokuły, kalafior i mięsko z kurczaka . nie zjadła za dużo bo sama się karmiła :p , mam nadzieję że choć trochę pojadła.
 
Maselko i jak ?

A o reszta z Was myśli o tranie??
Bo mnie rozbiera choroba i się zastanawiam czy coś podać oprócz wit.C.
Dawałam co drugi dzień ,ale teraz jak ja chora to znów dam codziennie .
 
Ja nie myslalam. Na razie mlody przez rok mial tylko łagodną 3dniówkę i katar przy zębach. Jedyne co mnie martwi to ostatnio niechętnie pije wodę. Ile pija Wasze dzieci?

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja tez mało pije dopóki piła z butelki z takim płaskim dziubkiem wydawało mi się ze dużo pije teraz tylko pije ze szklanki jak jej się za chce wola pić napoje się kilka łuków max 10 razy na dobę... tez się martwię ze mało...
Przyszły mi sanki REWELACJA sama s kręciła oparcie daszek i pchacz w max 5 min i juz godzinę byłyśmy ns sankach śnieg sypie strasznie mała w śpi worku pod daszkiem była przeszczesliwa chyba jeszcze raz wyjdę... po południu bo właśnie mi usnela śpi tylko raz dziennie kolo godziny... polecam wszystkim dzieciom super prezent pod choinkę...
Dużo buziakow dla Wszystkich maluchów i ich mam z okazji Mikołajek...:-D
 
reklama
Do góry