reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

Miedzy posilkami nie daje bo po co, nie zje mi konkretnych rzeczy. Jak bedzie glodna to zje nawet polowe tego co ja mam na talerzu wiec lubi sobie pojesc :p
Jogurty, serki owoce traktuje jako posilek :)
 
reklama
Zusia oj nie ciekawie, wracaj do zdrowia. Pogoda straszna się zrobiła, no ale cóż mamy zimę. My Dziś autem 20km/h, bo ludzie panikowali.

Stokrotka czyli dajesz sam jogurt naturalny cały i ma go na np 3h
 
Taki dostała mała na roczek. Narazie go nie wywraca, czyli jest ok.
IMG_20161130_204949.JPG
 

Załączniki

  • IMG_20161130_204949.JPG
    IMG_20161130_204949.JPG
    314,8 KB · Wyświetleń: 289
NaNa8 w żłobku dostaje przyprawiane...w domu słoiczki mimo to zjada bardzo chętnie ale ostatnio coraz częściej daje nasze zupy+ drugie danie
 
Moj sie zrobił wybredny i nie chce jesc nabiału:( nie wiem czy mu juz naturalne nie smakują:( potrafił zjesc caly a teraz tylko posmakuje i nie chce jesc. Mleka tez za bardzo nie chce z butelki wiec rano i wieczorem kasza na mleku. Niby jakoś mniej je a coraz cięższy. Pewnie przez te kasze. Na pewno uwielbia kiszone ogórki i kapusta. Chłopak zaczyna mieć swoje ulubione smaki.

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z wywalaniem jego nie ma problemu...
Ja dzisiaj po spacerze zamówiłam małej sanki... wybór ogromny wybrałam polska firmę sanki metalowe z drewnianym siedziskiem oparciem pchacz em daszkiem i spiworkiem
 
reklama
Do góry