reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Ja już od kilku dni całkiem przestałam kp i nasz Antos przesypia noce na mm. Wieczorem dostaje butelke i rano.mam większe zmartwienie bo od kilku dni robi mi takie strzepkowate kupy, rzadkie raczej i nie jedna jak do tej pory tylko od 3 do 6, poza tym nic mu nie jest . Od dziś pisałam dicoflor, jutro Idę na badanie krwi i zastanawiam się czy iść od razu do lekarza czy wstrzymać się do środy i iść od razu z tymi wynikami.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No nie chciała pić i na tych 100ml do rana wytrzymuje.

Ulla może lepiej z wynikami, tera ztylw chorych jest ze tam same zarazki tylko, po co kusić los.

Ja tez widziałam.tego pieska i kotka interaktywnego ale 300 zł to dużo a moja pewnie by na niego siadala.

Mleko mam jeszcze jedno 400 g wiec musze wykorzystać i przejść na 3.
Chciałabym dawać juz jej kolacje jakąś kanapke czy coś ale ona o tej 18 te mleczko bardzo chętnie wypija. Trochę za bardzo przywiązuje wagę do tego jedzenia, ale jestem bardzo wrażliwa na głód, bardzo mnie to boli ze ktoś może być głodny :( tak już mam.

Dziś byliśmy na kontroli z rehabilitacji, pani twierdzi ze asymetrii nie ma, a to ze ramionko ma czasie niżej to dlatego że się SPINA. Ja tak nie uważam a kontrola za pół roku....
 
Hej

Moja mała pije w nocy mleczko o 1 i czasami jeszcze między 4 a 6 rano. Wypija 210- 240 jednorazowo.
Jest drobniutka i chudziutka więc nie oduczam ją tego.
W dzień też je nie mało. Cieszę się, że ma apetyt a że wagę ma piórkową to niech sobie je ile chce :)
 
reklama
U nas nie ma szału prezentowego. Staram się to ograniczać bo mimo, ze moje dzieci mają pokój 16 metrów i sporo mebli to nie mam gdzie tych zabawek już trzymać.
Na mikołaja będą drobiazgi, na Święta coś konkretniejszego.
 
Do góry