reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Wnuczka to super zarobisz za taki czas.
Trzeba nad czymś pomyśleć, ale teraz to taki zapał jest ze szkoda gadać.

Ja się wczoraj dowiedziałam ze wychowawczy mi nie przysługuje...
 
reklama
My wczoraj byliśmy kupić małemu buty, byliśmy we wszystkich możliwych sklepach a Antek ma bardzo wysoka na podbiciu nóżkę i nic nie chciało wejść a do tego podkurczs stopy przy zakładaniu butów. Dopiero w smyku nam się udało kupić. To były jedyne buty które nadają się na zimę i dadzą się założyć. Fajne były z tej serii elephant co któraś z Was pisała takie całe sznurowane że też by się założyło ale nie było rozmiaru i takie bardziej jesienne niż zimowe chyba były. Uff ale się cieszę że mam ten zakup za sobą. W Bartku też tam jedna seria jest fajna i da się założyć na jego nóżkę, ale też raczej nie na zimę. Na wiosnę mu tamte kupię :)

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ulla u nas tez był ten problem i dopiero w smyku się udało. Z Bartka nic nie pasowało. Całkiem rozpisane pasują, my mamy na rzepy.
Nam polecali na wiosnę buty memo
 
No u nas też całkiem rozpinane, to pewnie ten sam model[emoji2].W Bartku takie fajne skórzane całe od sznurowane trzewiki też się nadają ale nie są na zimę. Memo? Skąd takie?

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Stokrotka chodziły? Gdzie?

Nie przysluguje bo nie jesteśmy małżeństwem, nie mam alimentów, a jak wpisze mojego w skład rodziny to o parę złoty przekroczy dochód.

Ulla a.jak byłam u rehabilitantki to się pytałam jakie są dobre buty dla dzieci.
 
Hej
Dziś moja córa skończyła roczek jak to zleciało !!!!! Niedzielna impreza urodzinowa i chrzciny udane.
Moja też podkurcza palce podczas mierzenia ale na szczecie jeszcze nie są jej potrzebnie buty bo sama nie chodzi :-)
Stokrotka moja nie chodzi a planuje zaszczepić za tydzień. Jaki ma związek szczepienie z chodzeniem ?
 
reklama
A to nie tak ze po mmr to dopiero za rok kolejna czy kiedy dam???
Ja jeszcze nie mam ostatniego WZW.
Mmr zaszczepie jak mała skończy może 2 latka.
Moja tez juz chodzi, tez tak od miesiąca chyba.

Gosikkk wszystkiego naj dla malej, fajnie ze się udało. Ja dopiero dziś u księdza byłam, żeby msze zamówić
 
Do góry