reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

a przed chwilą dałam małej mango. Miała trzy podejścia, za każdym razem wypluwała ale sięgała po jeszcze. W końcu zasmakowało i zjadła pół :)
Moje dziecko jest wszystko -jedzące
 
reklama
Takie dzieci co. Wszystko jedzą są dobre. Lepiej tak niż musieć gonić z jedzeniem.
Ja się zastanawiam nad tymi kolacjami, co dam.jak gdzieś wychodzimy. Chyba kaszkę.

Przyjadę do domu to musze kupić krem na każdą pogodę z nivei dla malej.

Dawalyscie naleśniki zrobione normalnie z mlekiem??
 
Dziewczyny mała była dziś na dworze k 10-15 min. Wiał troszkę taki mroźny wiatrek, a wieczorem zauważyłam że ma czerwony i ciepły policzek jeden, czy mogła sobie go odmrozic?? Tak szybko??
 
To jest pierwszy raz jak tak ma i akurat zbiegło się z wyjściem, ale.on jest jeszcze ciepły,do tego. Alergia jakaś teraz? Odmrożenie? Czy po prostu już.nie wiem co
 
U nas katar meczy a na widok fridy wrzask w niebo głosy, co sąsiedzi pomyślą... ale coż, trzeba dziecku pomóc. Zsypalo go malymi czerwonymi kropeczkami. Myslalam, ze to alergia ale chyba nie. Dzis lepiej to wygląda. Sama nie wiem czy isc do lekarza czy nie. Jutro okulista i dermatolog. Najwyżej zajade tez do pediatry. Ale nie widac zeby cierpial. Bawi sie, gada i smieje. Wesolutek moj kochany :) tylko przez ten katar nie pojechaliśmy na roczek do szpitala :(

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Olcia a po co na roczek do szpitala?

Mała ma policzki różowe i tak,jakby lekko suche :( jejku co znowu.
Taty nie widziała dwa tyg. i tak musiała się przekonać na nowo :p.
Polubila się nosić, ale najlepiej żeby nosiła mama albo babcia.
W domu jej się nudzi, babć nie ma, kotków i piesków nie ma to nuda.
Zabawi się wszędzie ale nos nie tak to do mamy :p
Dziś wykapie ją w większej dawce oilatum i może posmarować jeszcze kremem z tej serii nawilżającym?
 
Do góry