reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja też daje słoiki. Ostatnio próbowałam coś gotować i jak mam czas to zrobię jakąś fajną zupkę na mięsku z kluseczkami i wtedy zjada nawet chętnie, ale i tak w większości daje słoiki bo przynajmniej mam różnorodność składników i mięsa...
Niestety nie mam głowy i czasu by tak gotować- na cielęcinie, rybie, wołowinie itp...

A do niedawna nie lubiła domowych zup...
 
reklama
Moja na noc spi w spiochach, przykrywam Ja jak ide spac, ii w nocy pewnie nie raz sie odkryje bo "biega" jak spi :p.
Ja nie daje sloiczkow, zreszta i tak malo dawalam.


Co planujecie na roczek? Oj leci ten czas, niestety.
 
Ja roczek w restauracji raczej bo będzie z 12-14 osób i wolę po za domem.
Msza, obiad, deser, tort i domu. Pewnie siostra mojego z mężem przyjdą i wypiją z moim drinka, bo ja jestem za bezalkoholowymi imprezami dziecka.
 
A jak robicie to wybieracie tak żeby było gęstsze? Odlewacie ten wywar z zupki czy dajecie rzadkie? No i ile mniej więcej objetosciowo tej domowej zupki dajecie (ml)?
Zawsze to jest zupa czy drugie danie czasem?
 
Ja roczek w restauracji raczej bo będzie z 12-14 osób i wolę po za domem.
Msza, obiad, deser, tort i domu. Pewnie siostra mojego z mężem przyjdą i wypiją z moim drinka, bo ja jestem za bezalkoholowymi imprezami dziecka.
Ja robie w domu, 15 osob ale damy rade mam nadzieje. Bez obiadu, tylko zimna plyta:-) no i alkoholowo dla chetnych.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak robicie to wybieracie tak żeby było gęstsze? Odlewacie ten wywar z zupki czy dajecie rzadkie? No i ile mniej więcej objetosciowo tej domowej zupki dajecie (ml)?
Zawsze to jest zupa czy drugie danie czasem?
Ja robie najczesciej zupe, konsystencja musi byc gestsza bo inaczej wylewa mu sie z buzi. Zageszczam manna, soczewica albo po prostu mniej wody. Nie odlewam bo ostatecznie i tak jak zmiksuje lekko to wody jest nieduzo. Zjada pewnie okolo 250ml.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry