reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja chyba też mam skok rozwojowy bo mnie mój tak ostatnio denerwuje wrrr....
Tydzień mnie nie było i znów nerwy. Mam nadzieje ze mi minie :p.
Musze zbadać hormony bo kreska z brzucha dalej nie zeszła, libido spadlo, chodzę rozdrazniona itp itd
 
reklama
Hej czy któraś z was robi chrzciny z roczkim?
Paliłam przed ciążą no i zanim się zorientowałam ze jestem w ciąży. Ciąża nie planowana. Do tej pory nie wróciłam do palenia. Jestem dumna sama z siebie ;-)
Mam doła mój dziadek w szpitalu stan krytyczny nerki nie pracują oddycha aparatura słabe tętno .... lekarze kazali przygotować się na najgorsze :-(
Nie wyobrażam sobie ze może go zabraknąć. Że nie przytuli juz mnie.ze nie zażartuje. Że nie wyciągnie mnie na grzyby do lasu. Nie mogę.
 
Ja też nie palilam i nie pale.
U mnie temperatura w mieszkaniu to 23 st. W nocy trochę się obniża, bo czuć. Małą kładę spać w bodach i spodenkach ale ciągle się odkrywa. Jak ją dotykam to jest zimniutka, myślicie że powinnam grzać juz???
Budzę się i przykrywam ale ona znów się odkrywa a ja też czasem nie słyszę i nie zdążę odrazu przykryć. Albo pizamke jiz zakładać na body?
 
Ja mam w domu 20- 21 stopni. Chodzimy po domu w krótkich rękawkach. W zeszłym roku w zimie nie grzałam prawie wcale bo miałam bez grzania tak 18- 19 i to naprawdę dobra temperatura.
Moja też się w nocy odkrywa więc chyba wie co robi i co jej odpowiada. Jak ją przekryję to od razu się odkopuje Śpi teraz w piżamce z długim rękawem.

NaNa8 wydaje mi się, że body+ piżamka na górę to byłaby przesada.

Moja już nie chodzi. Teraz już biega. Nabrała takiego tępa, że to aż nieprawdopodobne...Umie wstać, pójść, zatrzymać się, zmienić kierunek. Właściwie to chodzenie ma opanowane...

Nauczyła się też wchodzić na łóżko i tapczan więc trzeba jej bardzo pilnować...

Pisałyście kiedyś o odchudzaniu...Ja bez żadnych starań wróciłam do dawnej wagi...i to wagi sprzed pierwszej ciąży czyli 49 kg...
W sumie fajnie :)
 
Aaaaaaa moja sobie chodzi po parę kroczkow i bam na pupę lub dojdzie do jakiegoś mebla hihi :) super. Częściej jak ją postawie ale umie tez od czegoś ruszyć :)
Ale nóżkę dalej stawia krzywo :( eh
Nachyla się do przodu jak idzie czy to normalne????

Dziś dalam jej pierwszy raz mineralnej niegaz. Surowej (tzn. Nie przegotowanej, bo do tej pory ciągle gotowałam)

No tylko ze ona się odkrywa przez to ze się przekreca z boku na bok. Boje się ze mi zmarznie, bo jest lodowata na szyjce i rączkach.

Smarujecie ciałka maluszków czymś np oliwka, balsam, krem - po kąpieli lub wogole?????
 
reklama
Ja jak miałam sześć lat zabrałam z siostrą cioci paczkę papierosów i palilysmy... i mi to wystarczyło do dzisiejszego dnia i wystarczy do końca do tej pory czuje smród w buzi jak tylko o tym pomyśle... olcia przy nagiej znasz przyczynę małej masy urodzeniowej ja urodziłam w terminie dzieciątko o masie 2 u pół kilo i nikt nie potrafi powiedzieć dlaczego...
 
Do góry