reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Chciałabym żeby moje dziecko było z wychowaniem podobne do mnie. Ale żeby nie odziedziczyła nerwów po mamie :)

Ja myślałam nad pchaczem, ale jak już go miałam w ręku to się rozmyslilam i tak na panelach by się slizgal.

Mała ma problem z zasypianiem wieczorem. Kręci się, wierci, smoka wyciąga... Z 30 min jak nic to trwa.
W środę chyba wracamy do domu.

A jak u Was z telewizją? Zmieniło się coś? Małą nie obchodzi telewizor,do momenty reklam lub muzyki, także zawsze.staram się przełączyć i wtedy juz nie patrzy :)
 
reklama
Moje dziecko dzis nagle przespalo cala noc i to w lozeczku:-). Nie wiem czy sie martwic ze to tak nagle. Do tej pory przynajmniej 2 razy budzil sie na jedzenie i rano od razu jadl. A dzis od 21 do 7.30 bez pobudki i rano tez nie chcial jesc

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ulla to cieszyć się trzeba, też bym tak pospała :):) chociaż raz

my mamy chodzik, bo dostaliśmy
młody siedział w nim kilka razy ale ogólnie to leży pod łóżkiem złożony
z pchaczem jakoś ciężko mu załapać, stoi koło niego ale popchać to my go musimy
 
W ciągu dnia nie ogladamy tylko jak mlody juz spi. Ja to bardziej slucham niz ogladam bo przeważnie gotuje w tym czasie albo sprzatam. Mlody się interesowal TV wiec wole sluchac radia. Niestety moj maz nie zawsze sie mnie slucha i potrafi usiąśćz młodym przed tv jak jest mecz [emoji35]

Dziewczyny a polecacie jakieś Książki nt. Wychowania dzieci. Przeczytałabym cos tak pogladowo. Dziś

ide z mlodym na Warsztaty "Mamo to ja". Ciekawe jak młody to zniesie.

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ulla to cieszyć się trzeba, też bym tak pospała :):) chociaż raz

my mamy chodzik, bo dostaliśmy
młody siedział w nim kilka razy ale ogólnie to leży pod łóżkiem złożony
z pchaczem jakoś ciężko mu załapać, stoi koło niego ale popchać to my go musimy
Ja sie bardzo ciesze, a jak maz :-). Tylko to tak dziwnie nagle. I powiem Wam ze dzis sobie uswiadomilam ze bedzie mi brakowalo karmienia piersia. Jakos tak mi sie zal zrobilo.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie bardzo ciesze, a jak maz :-). Tylko to tak dziwnie nagle. I powiem Wam ze dzis sobie uswiadomilam ze bedzie mi brakowalo karmienia piersia. Jakos tak mi sie zal zrobilo.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ullaa, ja dawalam pierś do 5 msc z nadzieja, ze jadnak rozhuśta sie laktacja i sciagalam tez mleko. A jak przestalam to bylo mi baardzo ciezko :( takze rozumiem. A po takim czasie to na pewno nie jest latwo, także powodzenia.
I gratuluje przespanej nocy :)
Ja rzadko mam nieprzespana i moj syn ma raczej regularne drzemki takze jak to mój maz mówi mamy złote dziecko :) oby kolejne tez takie bylo :)

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A i rozsiada sie teraz po calym mieszkaniu :) do przedu i na boki sie asekuruje. Daje mu przestrzen, zeby sie sam bronil. Na razie jest nieźle. Jak ma cos miękkiego to sie rzuca ;)

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moja przesypia noc od dluzszego czasu, spi 9-10h, butla i dosypia 1-2h :)w dzien malo spi ale nie jest zle :).
Smoka juz nie ma 2 miesiace, cale szczescie :)

Co do tv to interesuje sie ale malo :) najwazniejsze ze radio leci, jak wylaczone to pokazuje zeby wlaczyc :D
 
Do góry