reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Pewnie tak bo chodzenie tak wczesne wcale nie jest dobre dla dziecka...ale jakże cieszy :) Oczywiście jak dziecko jest gotowa to nie powinno być negatywnych skutków, ale wiem, że pokolenie naszych rodziców nagminnie prowadzało dzieci za rączki, a to jest akurat niewskazane...

Moja nie miała zgrubienia, ale u nas ta asymetria była szybko wykryta i naprawdę sprawnie i szybciutko skorygowana.
Nasza fizjo mówiła, że zwykle dzieci chodzą do niej bardzo długo, kończą rehabilitację długo po tym jak ogarniają chodzenie...
 
reklama
A raczkuje prawidłowo? Jak wstaje to z jednej nogi głównie czy zmienia? Ćwiczysz z nią jakoś? Macie taką dużą piłkę (bardzo polecam).
 
Ale dzieciaczki postępy robią! :) super! Gratulacje :)
U nas od wczoraj Mikołaj siada :) przy każdej okazji próbuje. Niestety dopiero sie uczy i pare razy zaliczył bolesny upadek.
U Mikołaja tez była asymetria ale w tej chwili to juz nie widac nic.
Cały czas chodzimy na rehabilitacje 2x w tygodniu i widzę, ze dobrze mu to służy.

Młody ma fazę na drzwi. Otwieranie i zamykanie. I uwielbia jak odkurzam.
Nauczył się tez, ze jak jestem w kuchni to przychodzi jak jest głodny i wspina sie na moje nogi.


Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W domu mamy tylko masować. Piłki nie mam. Kiedyś właśnie Zauważyłam ze prawą nogą częściej wstawala. Może musze rehabilitacji poszukać gdzie indziej.
U nas jest troszkę.takie zgrubienie
 
U nas nawet nie mam szans na żłobek, tylu chętnych, a tylko dwa żłobki. Nawet zapisanie dziecka w 5tyg ciąży nie dało miejsca.
 
U nas do zlobka bylo losowanie. Jestesmy 15 NA LISCIE REZERWOWEJ. Takze bedzie siedzial z babcia, bo ja do pracy wrocic musze. Ale nie ukrywam :-ze wolalabym pol na pol. 4godz w zlobku i 4 z babcia.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale dzieciaczki postępy robią! :) super! Gratulacje :)
U nas od wczoraj Mikołaj siada :) przy każdej okazji próbuje. Niestety dopiero sie uczy i pare razy zaliczył bolesny upadek.
U Mikołaja tez była asymetria ale w tej chwili to juz nie widac nic.
Cały czas chodzimy na rehabilitacje 2x w tygodniu i widzę, ze dobrze mu to służy.

Młody ma fazę na drzwi. Otwieranie i zamykanie. I uwielbia jak odkurzam.
Nauczył się tez, ze jak jestem w kuchni to przychodzi jak jest głodny i wspina sie na moje nogi.


Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje :-). U nas od siadania do wstawania przym meblach minal chyba tydzien. A teraz wzdluz mebli robi kilka krokow. Przy siadaniu sie niewiele przewracal ale przy wstawaniu upadk wielokrotnie i naprawde tak niebezpiecznie na tyl glowy.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry