reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Moj z dziadkami zostaje bardzo chetnie od malego. A dziadkowie z nim jeszcze chetniej. Tylko jak juz rodzice sie pojawia to szaleje! Popisuje sie i cieszy:)
Wnuczka, wcale sie nie dziwie, ze zrobilas zdjecie i ze sie tak cieszylas, ja zachowalbym sie identycznie :)
Ja juz bym chciala, zeby siedzial. Jest taki ciekawy swiata a lezac w spacerowce nie widzi za wiele :( nic tylko cierpliwie czekac :)

A i prawdopodobnie ma atopowe zapalenie skory:/
 
reklama
Wnuczka to Ci niespodzianke na miesiecznice sprawila :-) usciski dla malej na miesiecznice.

Olcia moj tez z babcia aniolek podobno a ze mna to szaleje i jak czegos chce to wrzeszczy w nieboglosy.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj z dziadkami zostaje bardzo chetnie od malego. A dziadkowie z nim jeszcze chetniej. Tylko jak juz rodzice sie pojawia to szaleje! Popisuje sie i cieszy:)
Wnuczka, wcale sie nie dziwie, ze zrobilas zdjecie i ze sie tak cieszylas, ja zachowalbym sie identycznie :)
Ja juz bym chciala, zeby siedzial. Jest taki ciekawy swiata a lezac w spacerowce nie widzi za wiele :( nic tylko cierpliwie czekac :)

A i prawdopodobnie ma atopowe zapalenie skory:/
A po czym sadzisz,ze azs ma?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś z małą idę serduszko osłuchać mam nadzieję że szmerów nie ma .....
Wnuczka gratki. Moja też skala do nocnika ale bezwiednie. Potrzebowałam siku ☺ wiec ją posadziłam i czekałam ☺
 
Ulla, Wnuczka gratulacje!
też się zastanawiałam nad zakupem nocnika, tak tylko żeby się oswajał bo wiadomo, że do świadomego używania to jeszcze daleka droga
ale znając moje dziecko to by z nim na głowie siedział

Gosikkk powodzenia na badaniach
 
Pytałam w szpitalu o szmer na serduszku, pani powiedziała ze czasem coś słychać, ale to może być przejściowe. Lepiej udać się na echo serca.

My nie spimy prawie od 4. Juz po badaniu, ponoć się udało ale wynik z opisem jutro.
Ja kupiłam w Ikei nocnik jak byłam po krzesełko do karmienia. Ale nie zdążyliśmy skorzystać, bo się nam " to" przytrafiło.
 
ja małego wysadzam ale nad miską od kilku iesięcy, kupy w pieluchę nie zrobił już bardzo dawno, siku często udaje mi się "złapać" do miseczki, ale też często robi w pieluchę. tylko,że my na wielo, to po młodym od razu widzę, jak mu się chce albo jak zrobi. Nana trzymam kciuki za Twoją malutką co byście szybko wyszli i "zapomnieli" o całej sytuacji (
 
reklama
Niestety mamy szmery i skierowanie do kardiologa. Oby to nie było nic poważnego. Moja bidulka. Najpierw w ciąży toskoplazmoza, potem łożysko przodujące, potem po porodzie torbiel w główce, przez tokso latanie po lekarzach, słabe przybieranie i teraz serduszko :-(
 
Do góry