reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ona śpi ale ja dużo później się mogę położyć niestety :(.
A teraz jestem u rodziny, kąpie małą, karmie i mam czas dla siebie, drugi wieczór 11km na rowerze :) jak byłam tu z moim, to az dziwnie bo pierwszy raz odkąd jest nasz skarb,wyszliśmy razem na rower, nocny spacer :p
 
reklama
Nana, na wsi jestes? Moja na wsi pieknie spi :D 12h
W domu to 8-9h butla i spi dalej :)
No na wsi. Dziś dalam małej zupke ryżową z marchewką, ryż normalny nie basmati. Zawsze jak jej coś daje to się boję :p
Wysypka jest nadal, blednie w nocy.
A mała się już tak wspina ze na kolankach klęczy a cała jest wyprostowana :)
 
ja nie daję ,małemu tylko raz inny posiłek niż mleko i jest to obiadek. gotowany przez mnie. ewentualnie w tym czasie jak nie mam czego mu dać to dostaje kaszkę ze słoiczka hippa. on się nie najada jak dostaje stałe posiłki.
pije jakieś 120 ml w ciągu dnia soczku rozrobionego z wodą
ja mam od 3 tygodni obniżone łóżeczko bo mój mały się mocno kręci w łóżeczku więc bałam się że w końcu załapie że można się złapać szczebelków i się podnieść
mój Stasiu jak jest gorąco to jest albo na samym body a jak mega gorąco to w koszulce i pieluszce. śpi tylko w body pod bawełnianym kocykiem
 
grrr u nas też wysypka na karku taka jak u was Nana ja stawiam na potowki, bo mi się młody na karczku w chuście grzeje, choś już na dwór go w chuscie nie nosze bo za gorąco:/ a dziś zaliczyliśmy pierwsze plażowanie ze znajomymi mały piknik :) nad wodą przyjemnie, nie było upału :) młody spał na golasa pod pieluszką tylko wysmarowany kremem z filtrem ;)
 
Ciemiączko zakrywacie na slonku?
A ja muszę sprawdzić, bo wydawało mi się ze przed spaniem wyczulam u małej coś na buzi. Masakra.
Przekrecilam mi się dziś na brzuch spiac i leżała z buzią na dół. Właśnie teraz gdy chce ją już dać do Łóżeczka.wrrr

Trzeba coś stosować gdyby były,to potowki? Coś tam w necie czytałam ale nie wiem. Pójdę do lekarza.
Juz teraz 2dni unikamy sytuacji w których mogłaby się spocic, a wysypka jest nadal.

Mała robi takie pozy i z tej Pozy wstaje na nogi
 

Załączniki

  • IMG_20160604_164550.JPG
    IMG_20160604_164550.JPG
    402,5 KB · Wyświetleń: 59
Ostatnia edycja:
Mojemu mlodemu krostki utrzymuja sie na szyjce i na buzi ma, ale takie delikatne.
Ostatnio zjada caly sloiczek obiadku (125ml) moze, ktoregos skladnika zjada wiecej niz wczesniej i go uczula? Sama juz nie wiem...albo to jednak to cieplo skoro Wasze dzieci tez je maja.

Jak widze, jak Wasze dzieci staja na nozkach to jestem przerazona co mnie niebawem czeka :O
Musze korzystac z tego, ze na razie tylko pelza i kreci sie w kolo. I tak boje sie go spuscic z oka.

Dzis do raczki dostal kawalek jablka ale na razie bylo zdziwienie, ze dostal to co mama je :)
 
Olcia dajesz nowość na obiadek? I odrazu cały słoiczek czy po trochę?

Ja dziś dalam rosolek domowy, wywar, trochę makaronu i marchewki rozgniotlam i juz. Nie mam tu blender żeby mięsko zrobic
 
reklama
Do góry