reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Mlody wczoraj zjadl juz cala zupke czyli 125ml ale chcial jeszcze mleka. Dzis tylko 1/2.
Ale kaszy manny z owocami zjada spokojnie 125ml. Owoce lesne byly kwasne i lekko sie wykrzywial ale dzis juz zajadal ze smakiem :)

Ochrypl mi wczoraj, myslalam ze to od placzu, bo juz tak mial kiedys ale dzis nie jest lepiej:/ troche sie martwie...po za tym jest wesolutki jak zwykle wiec to chyba nic zlego.
 
reklama
Relepka hihi :)u mnie tak trafiła ze akurat Wyjeżdżam na wieś u mojemu posprzatam nawet rzeczy dziecięce(żeby się nie kurzyly przez ten tydzień) wyglądało jakby tam dziecko nie mieszkało. Nawet łóżeczko w którym wogole nie siedzi było kocem zakryte :p
 
Olcia super ze aż tyle. Moja może by zjadła ale boję się trochę dać cały :p. Cielęcinki chyba nie lubi bo buzi nie otwierała jak spróbowała.
I jak zje tyle to za ile mleko dasz?


A mała Dalej ma taką lekką wysypke na ramionkach :(

Dziś wstała mi o 5:30 na jedzenie i nie chciała zasnąć. Ja leżałam ona się tam przemieszczala i chyba mi się zasło, budzę się za moment a ona na brzuchu padła :p (pierwszy raz)ale ją przekrecilam :p. I wstała przed 8.
Wiem ze wasze dzieci śpią na brzuszku i nic im nie jest a ja jakoś mam stracha
 
Dziewczyny karmiace piersia czy Wasze dzieci tez sie jeszcze budza w nocy na jedzenie? Moj nawet 3 razy potrafi. A od tak ok.6 tak sie wierci i co chwile chce cyca ale.tylko na chwile. Nie wiem czy cos z tym robic czy to normalne.
 
reklama
Nana dlaczego boisz się podać cały słoiczek? Moja zjada cały ze smakiem i mam wrażenie, że chętnie zjadłaby więcej. Wczoraj nawet miałam dylemat bo jak ja jej gotuję to zjada zdecydowanie więcej niż ten mały słoiczek. A że czasu nie miałam na gotowanie to podałam jej mały słoiczek i martwiłam się czy jest najedzona.

Cielęcinki chyba też nie lubi bo zjada, ale tak na siłę

U nas to norma, że mała budzi się między 5 a 6. Czasami jeszcze zaśnie z nami w łóżku, ale są dni kiedy nie ma szans na spanie i cała rodzina ma pobudkę razem z nią :)

Czy któraś z Was ma kubek niekapek tommy tippee? Ja mam i nie wiem dlaczego jak go zakręcam to ten dziubek zawsze wychodzi mi z boku :( Tak pić to raczej nie wygodnie
 
Do góry