reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

fusun, Reni, Jaga dzięki dziewczyny:-)
jaga mam identycznie! nawet drzemki podobne, tylko ja w tym czasie cos próbuje ogarnąć w domu. Mam bardzo absorbującego syna, albo tylko tak mi się wydaje:-p Może teraz przez te zęby tak jest. Bo te górne jedynki ponoć najgorsze są, i szczerze trochę gorzej to znosi niż dolne jedynki. Jesc nie chciał, musiałam paracetamol mu dac, bo inaczej nie jadł:-( a teraz już chyba mniej go boli, bo je i wraca do normy. Ale pobudki nadal są.. Teraz drzemke ma to mam chwile:-)

Ulaa ja się przejmowałam, ze się jeszcze nie przekreca na brzuch. Zaczął z tydzień temu dopiero, ale w obie strony. Nie wykluczone, ze jak zacznie się przekrecac na plecy to od razu i turlac się:-)
 
reklama
Dziewczyny, a moja córeczka non stop się turla. To jest Jej sposób na poruszanie się. Wszędzie gdzie chce to się zaturla. Z dziwnych miejsc już Ją musiałam wyciągać. Trochę też pełza i ostatnio porusza się do tyłu. Ale nie raczkuje. Tzn.wiem, że wcale by jeszcze nie musiała, ale nie widzę żeby w ogóle próbowała coś robić w tym kierunku. Co prawda zauważyłam przez ostatnie parę dni, że jak leży na brzuszku, podparta na rączkach to próbuje odrywać brzuszek od podłogi, ale do raczkowania jeszcze daleko. A bardzo dużo czasu spędza na podłodze. Może ćwiczyć, robić co chce. A Ona chce się turlać.
Wiem, że nie należy dzieci porównywać, ale jak już się jedno ma to naprawdę trudno tego nie robić. Bo mój synek tak szybko wszystko robił...
 
A moj Antos mial teraz takie 2 tyg ze ciagle sie przytulal i chcial byc na rekach. Troche mnie to martwilo bo nie chcial na podloge, do wozka ani lezaczka. Tylko rece. A wiadomo na rekach to nie cwiczyl nic. Ale od wczoraj bylo juz dobrze a teraz znow nie moge odejsc od niego. On jeszcze nie ma zebow ale mam wrazenie ze od kilku tyg cos ida i wyjsc nie moga, przez to ta jego chec do przytulania i calonocne wiszenie na cycu czasem. Czy ktoras z Was tez tak miala ze dziecko chcialo byc tylko na rekach?
 
Moja też raczkuje do tylu, spaceruje w koło na raczkach :)

A mam takie pytanie, w jakich godzinacah zasypiaja wasze maluchy? Bo moja idzie spac o 18:00 spi do 5-6 potem 9:00 tak 30 min spi, o 13:00 - 16 i potem jest taka marudna i idzie spac o 18 :/ nie da sie pozniej. Nie wiem co zrobic, zostawic to? Czy isc o 13 z Nia na spacer to pospi krocej i potem zrobi sobie drzemke po 15 i pojdzie spac np. o 19-20:00?
 
mój też nie przewraca się na plecy, ale za to zaczął podnosić brzuch do góry. my dopiero od paru dni moemy iść na spacer w wózku bo ponad miesiąc miał taki bunt, że wytrzymywał max 10 minut. ale nas ratuje chusta i jak ma dzień marudy to pakuje go do chusty i wszystko mogę poogarniać.
 
mój chodzi spaćok 19:30-20:00 a i tak wstaje koło 6 :p a zęby teżgomęczą, na razie mamy dolne jedynki, górną dwójke i idą górne jedynki i ta druga dwójka też już dzióąsło spuchło. więc chyba cztery na raz, śmiesznie tylko wygląda z tą dwójką na górze, ;)
 
U nas zębów nie ma...
Śpi od ok 20:15 do 8 ale budzę ją po 4 na butle. Ostatnio 2dni wstaje o 7.
Myślicie że mogę już nie budzić?? Przytyla wkoncu :p zobaczyłam do której by spala :p tylko boję się że godziny znów sobie przestawi :(
Na czworaka juz dawno staje, kiedyś zdjęcie wstawilam Wam.
Raczkuje do tyłu, kręci się w kółko, a ostatnio zrobiła kilka ruchów do przodu. Na spacerach musze ja na brzuszek czasem dać bo na pleckach nie wyrobi całego spaceru.
Dziś dalam pierwszy raz kasze manne (pół łyżeczki zmieszalam z mlekiem)
 
reklama
Do góry