reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

A zabki nadal dwa na dole... na górze idą aż trzy naraz plamki są działa czerwone spuchniete dzisiaj lekarz powiedział ze każdego dnia można się spodziewać tylko po co aż trzy naraz...
 
reklama
gratuluję dziecięcych sukcesów

u nas albo pełza albo się kiwa jak do raczkowania ale załapać nie umie

zęby idą ciężko
dzisiaj szczególnie

co do ubierania to teraz jest taka pogoda, że jedne dzieci w takim jakby śpiworku (widziałam dzisiaj) a inne na krótki rękaw
 
U nas jest taka jasna plamka na dziaselku, ale czy to ząbek będzie kto wie.
Wnuczka super ze juz siedzi sama :) gratulacje.

My 6miesiecy 23.05, a 19.05 kolejne szczepienia.
 
Ostatnio dalam małej wodę w Kubeczku niekapku z tommee tippee. Pije z niego, ale jeszcze za mocno leci bo czasem tak przełyka jakby była przerażona :p:szok:, wiec jeszcze troszkę chyba poczekamy na niego-albo on na nas :):p:laugh2:
 
Ostatnio dalam małej wodę w Kubeczku niekapku z tommee tippee. Pije z niego, ale jeszcze za mocno leci bo czasem tak przełyka jakby była przerażona :p:szok:, wiec jeszcze troszkę chyba poczekamy na niego-albo on na nas :):p:laugh2:
My tez mamy ten kubek :) ale ja go trzymam i Mala pije :) jak ona trzyma to sie bawi kubkiem :p.
Powoli a do celu i bedzie caly czas niekapek.
 
Mała od wczoraj wieczora zjada mniej mleka... Nie wiem czym to może być spowodowane, może tym ze ciepło, albo coś z zabkami :( nie wiem i nie ukrywam martwię się...
 
Tak, daje czasem coś nowego ze słoiczka. Ale to najpewniej nie od tego bo nie dawałam teraz nic 3dni
 
reklama
NaNa dziecko to mały człowiek i tak samo jak duży człowiek czasami nie je bo nie ma ochoty. Może zęby, może brzuszek, może ma taki kaprys. Moja ostatnio też jadała mniej a teraz nadrabia. Nie martw się
 
Do góry