reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Stokrotka ten pomysł z czepkiem to by się sprawdził u mnie w domu, żeby młody tak za włosy nie ciągnął
Oj tak, moja tez lubi moje wlosy i nos :p

Stokrotka
Co dwie h zjada 90 albo 120. Zależy od dnia. W nocy jak się budzi wypija 120 albo 150. Tak ogółem na dzień wypija w granicach 670 do max 830 również zależy od dnia. Mam zeszyt i wszystko zapisuje
Ale ty juz rozszerzylas diete?
 
reklama
mój wypija w ciągu dnia koło 900 ml mleka albo i więcej. w tym wieku dzieci jednorazowo powinny pić już 210 ml.

ja nie wracam do pracy po macierzyńskim. myślę że najszybciej jak Stasiu skończy 2 latka albo później

a nie dam sobie wmówić że robisz wniuczka kompoty truskawkowe bez cukru. spleśniał by. cukier w kompocie pełni funkcje konserwantu. nawet pasteryzacja by nie pomogła
 
Ja zaczęłam od jabłuszka, żeby kupki lepsze były. Każdą nowość co najmniej pięć dni. Naprzemiennie raz owoce, raz warzywa. Daje też surowe jabłuszko w siateczce.
A od wczoraj kaszkę różową na mm. Po kaszce spróbuję dać juz dwu skladnikowe (ziemniak ze szpinakiem). A ostatnio dalam sok jabłkowo winogronowy, żeby wprowadzić winogrona bo ponoć one gdzieś tam są w tych zupkach jarzynowych.
 
Chociaż ostatnio częściej wypija po 120 :) na początku było gorzej 50,20,30,10 masakra :p
Nie mam ciśnienia, żeby wszystko na szybko wprowadzać. Trzymam się narazie tych 5dni, czasem robie jednodniową przerwę między jednym a drugim smakiem.
Mam nadzieje ze jak juz będzie siedziała i więcej widziała na siedząco, to spacery wrócą do normy :p
 
reklama
Do góry