reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

ale Wam fajnie dziewczyny, że większość z Was wie czy będzie miała syna czy córeczkę :) ja mam termin na 17 listopada dziś byłam na wizycie i jeszcze niestety nie wiem, był kiedyś temat o głaskaniu brzucha - faktycznie nie powinno się tego robić dziś przy okazji na wizycie wyszło ;)
 
reklama
To nie tak ze jie powinno. Jesli masz skorcze twardnienia macicy itp to owszem ale jak nic ci nie ma to mozna.
Mama jaka duza ta twoja kruszyna od teraz zaczna sie spor roznice w naszych dzieciach bo roznie rosna moja ma 300 gr
 
Zusia no za chwile się okaże, że nic nie wolno. Nie powinno się jeżeli są skurcze skracające szyjkę i zagrożenie przedwczesnym porodem. Głaskanie potęguje skurcze/. Ale w zdrowej ciąży można głaskać.

Moja tydzień temu miała prawie 200, ale ja mam troszkę młodszą ciąże
 
Mamba gratuluje dobrych wieści rzeczywiście dzieciątko duże :)ciekawe ile moje juz ma bo po moim przyroście wagi zastraszajacym :) ja na całe szczęście na glukozę nie idę :)
 
Ewel super daj znac. Katarzyna koniec smutków pamietaj ze czuwa nad wami aniołek ktory pilnuje zeby wszystko bylo idealnie i tak będzie! Zazdroszcze tym co polowkowe juz maja za soba i ciesze sie ogromnie ze tak u nas pozytywnie :) mną dzis targaja wymioty znow... :( chyba Ci minia pozazdroscilam. Bleh mam dosc!
 
Moja dwójka smyków była wygłaskana jeszcze przed narodzinami bo moja siostra położna zawsze mówiła, że warto nawiązywać kontakt z dzieckiem przed narodzinami.Głaskałam, gadałam, śpiewałam,czytałam bajki. :tak: W tej ciąży ten sam proces.
Mój szkrab już się rusza ale płci nie znam i mi na tym nie zależy. Może zrobię sobie niespodziankę? ;-)
 
reklama
Ja tez glaskam :):) i pierwsze słyszę ze nie wolno:):) wyjasnijcie proszę o co kaman :):):):)


Katarzyna może jak trafisz na ta sama to poproś o zmianę. ..? Przecież nikt cię za to nie zlinczuje a ty będziesz się czuła bezpiecznie :):)
 
Do góry