reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

ja rowniez gratuluje dobrych wiesci :) zazdroszcze Wam, ze macie juz to za soba, wiecie ze dziecko zdrowe i znacie plec :)

ja musze czekac 2 tyg, mam bardzo pozno to badanie bedzie wtedy moj 21 tydz i 5 dzien , ale mam nadzieje ze juz bedzie wszystko ok
 
reklama
Moniqq ja ten palmers tez kupiłam ale po pierwszym użyciu odstawiłam bo przytłacza mnie jego mocny zapach; ););)




Katarzyna mam nadzieje ze u ciebie tez będzie wszystko dobrze;);) nie martw się na zapas....ja tez swoje nerwy pamiętam jak lekarze mnie wzywali bo przeziernosc nie taka.....ale nerwy w niczym mi nie pomogły a tylko przeszkadzały bo zdarzyło się nawet ze mąż chleb w lodówce znalazl:/





Mamba gratuluję dobrych wiesci;); ) imię juz wybrane dla księżniczki? ; )
 
W pierwszej ciazy smarowalam się fisanem. Koleżanki polecały. przytylam 20 kg i tylko pare rozstepow mi doszlo na posladkach Ale tam już je mialam wiec w sumie nie widzę różnicy. Krem już podobno wycofano i teraz używam oliwke rosmanowska.
 
Ja pewnie im bliżej będzie do porodu to pewnie zacznę się zastanawiać czy aby znów nie będzie niespodzianek... Sorka że tak tu smutam ale czasami wszystko wraca:(
 
hej. ja smaruję się olejem kokosowym. skóra jest nawilżona dobrze ale nie tłusta. nie mam zamiaru wydawać kasy na specjalne specyfiki które nie działają.... dziś zwymiotowałam wszystko co zjadłam... fajnie że macie już połówkowe za sobą. ja swoje mam w przyszłym tygodniu :-)
 
Wygooglowalam i bardzo mnie to cieszy. Kiedys mąż mi mówił ze widzial plakat ale zapomnialam. Super dzieki Ewel:* całą niedziele mamy wolna to go zaciagne i wystoje w tej kolejce a co! :) Ty kiedy sie wybierasz?
 
Miniaa tydzień to już nie duzo;) a przeczuwasz co tam się chowa u ciebie ? Czy nie myślisz o tym. ? ;)

Ja ogólnie szaleje za wszystkim co kokosowe;):)zwłaszcza jeśli chodzi o słodycze :):):) ale teraz to sam zapach mnie odrzuca i przytłacza :):):)




Katarzyna a w pn odbierasz tylko wyniki czy masz badania jeszcze? ?
 
Idę tylko na połówkowe i mam nadzieję dostać opis od razu i nie trafić na tą samą babkę co ostatnio bo tak to zostanę z wszystkimi wątpliwościami do wizyty u mojego gina
 
reklama
Do góry