reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ewel znam ten ból ja od poniedziałku do piątku zazwyczaj siedzę sama czasami też w weekendy... A niestety na osiedlu oprócz koleżanki z pracy to wszyscy pouciekali i nawet nie ma się z kim spotkać...
 
reklama
Oj mi tez cxasami sie nudzi nie mam co ze soba zrobic chodze i sprzatam i z tych nudow tylko bym cos wcinala pysznego. Moja corka osmiolatka ma juz troche swoj swiat i nie mam przy niej praktycznie nic do robienia. Rano z nia wstaje jak szykuje sie do szkoly by towarzystwa jej dotrzymac. Potem ogolne sprzatanko obiad na 12 juz mam i w tv tez patrze. Jajo mozna zniesc w tej ciazy :D ale niedlugo wakacjie jedziemy do pl wiec troche rozrywki bedzie.
 
To ja mam podobnie moje koleżanki w pracy albo mieszkają na drugim końcu miasta... Juz mam dość naprawdę chodziłam do pracy marzyłam o wolnym mam wolne mam dość siedzenia:)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Hej hej:):)


Jak tam u was dziewczyny? ;)

U nas taka pogoda piękna ;) a my w domu siedzimy bo mała akurat ma wysypkę po trzydniowce i nie chce jej na słonko wypuszczać :/



Któraś z was miała ostatnio wizyty na których dowiedziały się któż tam w środku siedzi???;) bo jestem trochę w tyle:)
 
Dziewczyny a nie szukalywcie mam z waszego miasta które tez SA w ciąży. Ja na FB znalazłam grupę mam z mojego miasta z terminem na 2015 i juz byłam na dwóch spotkaniach a teraz szykuje się 3. Jedne to juz wozkary drugie to jeszcze ciężarówki. Idziemy na kawę spacerujemy smiejemy się itd. Ze swojego osiedla poznalam juz 2 mamy
 
Mamba to racja;) ja też jestem na takiej grupie i jeśli szykuje mi się wyjazd do pl to zawsze znajdzie się jakaś mama która z chęcią wyjdzie na kawkę ....są też grupy tematyczne. ..np mamy które chustują; ) teraz jeśli bym jechała w lipcu do pl to akurat tez będzie spotkanie mam ;)


Warto bo czasami naprawdę fajne znajomości z tego się wiaza;)
 
Claudia gratuluje potwierdzenia córeczki i super, że wszystko ok. Ja dziś na 19 idę na połówkowe, ciekawe czy potwierdzi synka czy nie. Bo ostatnio powiedział, że prawdopodobnie chłopak.
Mama niezle te twoje opowieści z porodówki:)
Ja niby też siedzę w domu, ale jakoś i tak mi szybko leci. Zawsze coś jest do zrobienia, sprzątanie gotowanie, teraz byłam pare dni u koleżanki, później u rodziców tydzień i już połowa czerwca. A mam wrażenie, że dopiero, co dowiedziałam się o ciąży:)
 
reklama
Claudia o właśnie doczytałam ze dziewczynka :):):)GRATULUJĘ :)


Ja przy małej tez nie mam co narzekać na zbyt dużo czasu wolnego :) ale czasami człowiek z chęcią by się "odchamil" i wyszedł gdzie bez dziecka:):)
 
Do góry