reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Anwstazi u nas w rodzinie byla komunie my dalismy pieniadze 300 zl nikt z nas chszestnym nie jest . A ogolnie ludzie ubrani elegancko garsonki sukienki szpilki faceci garnitury lub tez bardziej na luzie tishert i marynarka.
 
ehh podczytuje was nadal. i tak czytam o tych trollach bo nie wiedzialam co to jest:/ to tak jakbym ja teraz po poronieniu miala udawac przed wami ze dalej jestem w ciazy? Rany ale niektorzy sa popieprzeni....a jeszcze zerknelam na ta ksiazke "mama kazala mi chorowac" chyba bym chciala przeczytac. Mam nadzieje ze nie macie mi za zle ze nadal tutaj pisze? Jakos tak jeszcze czuje potrzebe zagladania do was i patrze jak wam idzie i kibicuje mimo ze u mnie smutno sie skonczylo:(


Wiesz co jeśli mogę trochę pomóc to wejdź sobie na stronę dlaczego.org tam jest forum pisze dużo osób które poroniły lub dziecko zmarło z powodu jakiejś choroby ja bardzo często po śmierci syna tam wchodziłam nawet opisałam wszystko jak to się stało i powiem Ci że dużo mi to pomogło zobaczyłam że tylko nie mnie życie tak pokarało i dzięki temu nie potrzebowałam żadnego specjalisty sama wyszłam z tego ale żałobę przeżyłam razem z mężem wiedziałam że to też mi pomoże...
 
Co do prezentów komunijnych moja koleżanka ma w tym roku komunie i kupuje jakieś mega duże klocki lego bo wie że dziecko się tym interesuje a jego rodzice nie przyjmą pieniędzy...
 
reklama
No to tak
NT 1,8;)
I te wszystkie parametry tez sa w normie
Serducho 164ud/min

CRL 56 mm

Termin porodu wg OM 27pazdz a wg USG 4list
I wychodzi na to ze bedzie DZIEWCZYNA!!!!!!
JESTEM W CUDOWNYM NASTROJU;)
 
Do góry